Jesienna promocja pożyczki gotówkowej w Toyota Bank

0
936
Toyota Bank wprowadza jesienną promocję pożyczki gotówkowej. Oferta banku to mniej niż 9zł kosztów miesięcznie za każdy pożyczony 1000 zł. To jedna z najlepszych obecnie propozycji na rynku.
 

Jesienna promocja pożyczki gotówkowej to oferta dedykowana wszystkim klientom Toyota Bank, którzy potrzebują dodatkowej gotówki przy jak najmniejszym obciążeniu ich portfela. Za każdy pożyczony 1000 zł na okres 2 lat średnie miesięczne koszty wyniosą nawet mniej niż 9 złotych. Oprocentowanie nominalne promocyjnej pożyczki jest jednym z najniższych na rynku i przy okresie 12 miesięcy wynosi 9,99%. Specjalna oferta dostępna jest również w wariancie na 36 miesięcy.

– Toyota Bank posiada kompleksową ofertę zarówno w zakresie depozytów, jak i produktów kredytowych. Nowa oferta kierowana jest przede wszystkim do klientów aktywnie korzystających z konta osobistego mówi Bartosz Suchecki, Kierownik ds. Rozwoju Produktów w Toyota Bank.

Z nowej oferty mogą skorzystać aktywni Klienci, których wpływy na konto osobiste wynoszą co najmniej 1000 zł miesięcznie.

Promocja jesiennej pożyczki gotówkowej potrwa aż do 24 grudnia, dzięki czemu z wyjątkowego oprocentowania będzie można skorzystać np. przy okazji świątecznych zakupów.

Źródło: Toyota Bank Polska