Kredyt gotówkowy z ubezpieczeniem bez prowizji w Kredyt Banku

0
745

Kredyt Bank rozpoczął promocję kredytu gotówkowego – teraz może być udzielony bez prowizji pod warunkiem jego ubezpieczenia. Każdy, kto skorzysta z kredytu, może wylosować jedną z 20 dwuosobowych wycieczek na Sycylię.

Kredyt gotówkowy na dowolny cel jest udzielany w Kredyt Banku na okres do 7 lat, w kwocie od 1 tys. do 120 tys. zł. Obecnie bank nie pobiera prowizji za udzielenie kredytu, jeśli klient skorzysta z oferowanego ubezpieczenia. Ponadto oprocentowanie kredytu gotówkowego zostanie obniżone o 1 p.p. tym klientom, którzy skorzystają z bezpłatnej karty kredytowej i będą nią dokonywali transakcji na kwotę minimum 100 zł miesięcznie.

Wprowadzamy kolejną promocję kredytu gotówkowego, ponieważ w okresie wakacyjnym obserwujemy wzmożone zapotrzebowanie klientów na dodatkowy zastrzyk gotówki. Dodatkowo klient, któremu udzielimy kredytu, ma szansę wygrać w konkursie wakacje na malowniczej Sycylii. Jest to kolejny powód, dla którego warto zdecydować się na kredyt gotówkowy w Kredyt Banku – powiedział Remigiusz Hołdys, dyrektor zarządzający Departamentem Marketingu, Produktów i Segmentów w Kredyt Banku.

Jak wynika z badań PwC Polska, 29% klientów decyduje się na kredyt gotówkowy, aby sfinansować swoje bieżące wydatki. 22% badanych przeznacza środki na sprzęt RTV/AGD, 17% na remont domu bądź mieszkania, a 12% na wydatki związane z motoryzacją. Pozostałe kategorie wydatków to wyposażenie mieszkań, ogrodów, finansowanie zdrowia czy wakacji.

Promocja kredytu gotówkowego będzie wsparta kampanią reklamową w radiu, internecie, na billboardach i uzupełniona akcjami mailingowymi. Ponadto do promowania wykorzystane zostaną witryny placówek Kredyt Banku.

Dodatkową atrakcją dla kredytobiorców jest konkurs, w którym do wygrania jest 20 dwuosobowych wycieczek na Sycylię.

Kreacje przygotowała agencja JUST, zakup mediów powierzono Starcomowi.

Źródło: Kredyt Bank