Kredyt hipoteczny ING Banku Śląskiego zwycięzcą rankingu Bankier.pl

0
820

ING Bank Śląski zajął I miejsce w lipcowym rankingu kredytów hipotecznych Bankier.pl. Bank oferuje najkorzystniejsze warunki finansowania nabycia nieruchomości kredytem hipotecznym w PLN z wkładem własnym.

Zgodnie z rankingiem Bankier.pl, ING Bank Śląski oferuje najkorzystniejszy kredyt hipoteczny z wkładem własnym w wysokości 20%. Z wyliczeń portalu wynika, że ING oferuje najlepsze warunki kredytowania, z  niską marżą na poziomie 1%. Zestawienie przygotowano dla kredytu w kwocie 264 tys zł, z okresem kredytowania wynoszącym 360 miesięcy, przy LTV na poziomie 80%. Łączny koszt kredytu hipotecznego w ING Banku Śląskim wynosi 323 054 tys. zł, a miesięczna rata dla tej kwoty wynosi 1 607 zł.

Osoby, które w dniu składania wniosku o produkt hipoteczny posiadają lub otworzą w ING Banku Śląskim konto osobiste mogą skorzystać z jednego z dwóch wariantów cenowych: „Obniżona marża” (o 0,6 pkt. proc.) lub „0% prowizji” za udzielenie produktu hipotecznego. Oferty „Obniżona marża” i „0% prowizji” nie łączą się.

Oprócz atrakcyjnych warunków cenowych, bank oferuje pomoc w załatwianiu formalności związanych z zaciągnięciem kredytu. W ramach oferty ING Banku Śląskiego, doradcy dojeżdżają na spotkanie z klientem bezpłatnie, na terenie całego kraju i pomagają:

  • wypełnić wniosek hipoteczny,
  • uzyskać wypis z Księgi Wieczystej,
  • wypełnić i złożyć wniosek do sądu o ustanowienie hipoteki.

Źródło: ING Bank Śląski