Premia dla fanów Meritum Banku za założenie konta

0
1470

Meritum Bank oferuje fanom swojego profilu na portalu społecznościowym Facebook 100 zł premii za założenie konta. Dzięki wprowadzonemu niedawno rozwiązaniu Bank umożliwia otwarcie rachunku nawet w 15 minut, bez konieczności podpisywania dokumentów dostarczonych przez kuriera i bez wizyty w placówce.

W promocji mogą uczestniczyć fani Meritum Banku, którzy otworzą konto osobiste korzystając z nowej możliwości zakładania rachunku w pełni online. Bank oferuje 1000 kont, każde z premią po 100 zł. Kod promocyjny uprawniający do otrzymania premii można pobrać z aplikacji dostępnej na fanpageu Meritum Banku pod adresem: https://www.facebook.com/meritumbank/app_291396900978418. Warunkiem skorzystania z promocji jest min. 1000 zł wpływu na konto oraz dokonanie jednej transakcji kartą debetową w ciągu 3 miesięcy od złożenia wniosku o konto.

Facebook skupia ludzi, dla których poruszanie się w wirtualnym świecie jest całkowicie naturalne i którzy cenią usługi dające możliwość załatwienia wszelkich formalności w Internecie. Dlatego też zdecydowaliśmy się na promocję naszego konta osobistego i nowego sposobu jego zakładania na tym portalu społecznościowym –mówi Piotr Stan, Project Manager ds. bankowości internetowej w Meritum Banku.

Promocja towarzyszy wprowadzeniu nowego sposobu zakładania rachunków przez Internet, bez konieczności podpisywania dokumentów dostarczonych przez kuriera i bez wizyty w placówce Banku. Dzięki wykorzystaniu e przelewu do potwierdzania tożsamości klienta, już nawet w 15 minut klient może mieć aktywne, w pełni funkcjonalne konto. 

Aby założyć konto wystarczy wypełnić wniosek dostępny na www.meritumbank.pl, wybierając umowę online, a następnie potwierdzić swoją tożsamość poprzez wykonanie przelewu na kwotę 1 zł ze swojego rachunku w innym banku. Przelewu można dokonać w sposób tradycyjny, czyli składając dyspozycję przelewu w swoim dotychczasowym banku lub w postaci internetowego e-przelewu, wykorzystywanego m.in. przez sklepy internetowe.

Po otrzymaniu przelewu, Meritum Bank sprawdza zgodność danych zawartych w przelewie z danymi wpisanymi we wniosku. Po pozytywnej weryfikacji, klient otrzymuje mailowo umowę rachunku wraz z danymi do logowania i może już w pełni korzystać ze swojego konta.

 Animację prezentującą nowy proces otwierania rachunków można obejrzeć pod adresem: http://youtu.be/mppJL4S_FCU

Źródło: Meritum Bank