Kredyt samochodowy Getin Banku zwycięzcą styczniowego rankingu TotalMoney.pl

0
776

Getin Bank powitał 2013 r. kolejnymi sukcesami, tym razem w obszarze kredytów samochodowych. Bank został zwycięzcą styczniowego rankingu TotalMoney.pl, oferując najbardziej atrakcyjny kredyt na zakup zarówno samochodu nowego, jak i używanego. Getin Bank pokonał konkurencję m.in. niskimi miesięcznymi ratami i oprocentowaniem oraz zerową prowizją.

Zestawienie TotalMoney.pl prezentuje oferty kredytów samochodowych wiodących banków. W przypadku nowych samochodów przyjęto, że kredytem w wysokości 45 000 zł z zerowym wkładem własnym i okresem spłaty 4 lata, jest zainteresowany singiel o zarobkach netto 2700 zł.

Getin Bank pokonał konkurentów, zajmując pierwsze miejsce w tej kategorii. Miesięczna rata w wysokości 1002,32 zł – o ponad 140 zł niższa od raty w banku z ostatniego miejsca w rankingu, to tylko jeden z wielu atutów oferty. Pozostałe to m.in. zerowa prowizja, a także bardzo korzystne oprocentowanie nominalne na poziomie 5,99 proc.

W kategorii samochodów używanych, liderem ponownie został Getin Bank. To w nim najkorzystniej można wziąć kredyt w wysokości 12 000 zł, pokrywający 80 proc. wartości auta. Getin Noble Bank jako jedyny z zestawienia zaproponował miesięczną ratę niższą niż 300 zł, a całkowity koszt kredytu jest w nim niższy o ponad 1 300 zł niż w banku z ostatniego miejsca rankingu.

Źródło: Getin Noble Bank