Promocyjna oferta kredytów mieszkaniowych w Deutsche Bank PBC przedłużona do końca listopada

0
842

Do końca listopada br. Deutsche Bank PBC przedłużył promocję, w ramach której istnieje możliwość skorzystania z niższych marż kredytów mieszkaniowych w PLN. Jednocześnie Klienci, którzy zaciągną kredyty złotowe do 31 grudnia 2012 r., nie zapłacą prowizji za inspekcję nieruchomości poprzedzającą udzielenie kredytu. Do końca roku obowiązuje też promocja „Prowizja 0%”.

Do 30 listopada 2012 r. wysokość standardowych marż dla kredytów mieszkaniowych w PLN pozostanie na obniżonym o 0,2 p.p. poziomie w przypadku Klientów posiadających co najmniej 10 proc. wkład własny i o 0,1 p.p. dla kredytów z LTV z przedziału od  91 do 100 proc. Ponadto osoby, które zdecydują się na konto osobiste, kartę kredytową, produkt inwestycyjno-ubezpieczeniowy db Inwestuj w Przyszłość lub ubezpieczenie na życie czy od utraty stałego źródła dochodu, mogą otrzymać dodatkowe zniżki. Tym samym marże złotowych kredytów mieszkaniowych oferowanych przez Deutsche Bank PBC dostępne są  już od 1 proc.

Równocześnie do końca grudnia br. w Deutsche Bank PBC można skorzystać z warunków promocyjnych dotyczących zniesienia opłaty za inspekcję nieruchomości przed udzieleniem kredytu, standardowo wynoszącej 300 zł. Obowiązują one dla finansowania w PLN.

W Deutsche Bank PBC dostępna jest także promocja „Prowizja 0%”, polegająca na zniesieniu opłaty z tytułu udzielenia kredytu oprocentowanego stopą zmienną. Oferta dotyczy finansowania zarówno w PLN, jak i EUR, w wysokości min. 100 tys. złotych lub równowartości tej kwoty w walucie obcej.

Warunki promocji „Prowizja 0%”:

  • brak prowizji przygotowawczej z tytułu udzielenia kredytu,
  • waluta kredytu: PLN oraz EUR (przy czym kredyty mieszkaniowe w EUR udzielane są w indywidualnych przypadkach, a podstawowym warunkiem jest uzyskiwanie miesięcznych dochodów netto w wysokości minimum 12 tys. zł).
  • minimalna wysokość: 100 tys. zł lub równowartość w walucie obcej,
  • oprocentowanie: zmienne,
  • prowizja za przedterminową spłatę: bez opłat po pięciu latach od wypłaty kwoty kredytu lub jego pierwszej transzy; w innym razie: 2 proc. od kwoty spłaty, przy czym istnieje możliwość bezprowizyjnej  spłaty 30% kwoty kredytu w ciągu pierwszych 5 lat kredytowania w przypadku osób, które zdecydują się na zakup produktu inwestycyjno-ubezpieczeniowego z linii db Inwestuj w Przyszłość
  • marża wyższa w stosunku do tej obowiązującej dla pozostałych kredytów mieszkaniowych z oferty Banku, określonej dla danego przypadku, o 0,2 p.p. dla PLN (0,1 p.p. przy dodatkowym ubezpieczeniu od utraty pracy) i 0,3 p.p. dla EUR (0,2 p.p. przy dodatkowym ubezpieczeniu od utraty pracy).

 Źródło: Deutsche Bank PBC