Biznes Pożyczka dla wolnych zawodów w Meritum Banku z wyższą kwotą maksymalną

0
1243

Meritum Bank podwyższył do 300 tys. zł maksymalną kwotę Biznes Pożyczki dla wybranych grup zawodowych. Przedstawiciele określonych, wolnych zawodów prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą mogą skorzystać ze specjalnej, prostej i szybkiej ścieżki wnioskowania o taki kredyt i otrzymać pieniądze nawet w 48 godzin.

 

Specjalna oferta Biznes Pożyczki na oświadczenie przeznaczona jest m.in. dla lekarzy, architektów, geodetów, notariuszy, radców prawnych, biegłych rewidentów, rzeczoznawców majątkowych, tłumaczy przysięgłych, którzy prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą bez przerwy, co najmniej od 12 miesięcy.

Zaletą pożyczki jest możliwość wykorzystania środków na dowolny cel oraz szybka decyzja kredytowa – propozycja warunków kredytu jest przedstawiana klientowi już po kilku minutach od złożenia wniosku, a pieniądze wypłacane nawet w 48 godzin.

Do złożenia wniosku o Biznes Pożyczkę Meritum Bank wymaga dowodu osobistego i drugiego dokumentu tożsamości, potwierdzenia zarejestrowania firmy w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG) oraz oświadczenia o wysokości średniomiesięcznego dochodu z ostatnich 3 miesięcy.

– Nasze doświadczenia potwierdzają, że przedstawiciele określonych wolnych zawodów to solidni klienci, którzy mają stabilną sytuację zawodową i rzetelnie regulują swoje zobowiązania. Na co dzień pochłonięci swoim zawodowym światem, potrzebują prostych, szybkich rozwiązań finansowych i minimum formalności – mówi Marcin Kołakowski, Dyrektor Departamentu Bankowości Oddziałowej i Przedsiębiorstw Meritum Banku. – Tworząc specjalną ofertę Biznes Pożyczki dla wybranych grup zawodowych staraliśmy się jak najlepiej odpowiedzieć na te potrzeby. Cieszymy się, że oferta została bardzo dobrze przyjęta przez klientów – dodaje.

Koszty kredytu można wpisać w koszty prowadzonej działalności gospodarczej.

Minimalna kwota pożyczki to 15 tys. zł, zaś maksymalna 300 tys. zł. Okres kredytowania wynosi do 120 miesięcy.

Źródło: Meritum Bank