Nowa oferta kredytowa dla przedsiębiorców w ING Banku Śląskim

0
1375

ING Bank Śląski wprowadził zmiany do oferty kredytowej dla przedsiębiorców. Teraz wysokość marży zależy od kwoty udzielonego zaangażowania dla wszystkich produktów, również niezabezpieczonych.

W ramach nowej oferty obowiązującej od 2 lipca br., przedsiębiorcom zaoferowano atrakcyjne warunki cenowe dla pożyczek oraz linii kredytowych niezabezpieczonych. Wysokość marży uzależniona jest aktualnie od wysokości udzielonego zaangażowania kredytowego. Dodatkowo, bank obniżył marżę o 0,5% dla pożyczki z zabezpieczeniem powyżej 500 tys. zł.

Na oprocentowanie pożyczek i linii kredytowej dla przedsiębiorców składa się standardowo: marża oraz stawka WIBOR zależna od rodzaju produktu oraz okresu kredytowania:

– WIBOR 1M dla linii kredytowych,
– WIBOR 3M dla pożyczek udzielanych na okres do 12 miesięcy,
– WIBOR 6M dla pożyczek udzielanych na okres dłuższy niż 12 miesięcy.

W ramach oferty kredytowej dla przedsiębiorców, klient sam decyduje o tym ile zapłaci za kredyt – obowiązuje zasada: im wyższy kredyt, tym niższa cena dla klienta. Możliwość uzyskania korzystniejszych warunków cenowych jest tym większa, że w ramach jednego produktu kredytowego klient może sfinansować kilka potrzeb jednocześnie.

Uzyskanie pożyczki możliwe jest po 12 miesiącach, a linii kredytowej po 6 miesiącach prowadzenia rachunku firmowego w dowolnym banku. Środki z udzielonego kredytu mogą być przeznaczone na dowolny cel związany z działalnością firmy, bank nie wymaga przedstawienia biznes planu, a dla stałych klientów nie wymaga przedstawiania zaświadczeń z ZUS i US. Dodatkowo bank nie pobiera opłaty za rozpatrzenie wniosku oraz opłat za wcześniejszą spłatę pożyczki. Przypominamy, że dla zaangażowań do 50 tys. zł okres kredytowania wynosi 5 lat.

ING Bank Śląski oferuje także kredyty inwestycyjne dla wspólnot mieszkaniowych z ratą stanowiącą nawet do 90% wartości miesięcznej zaliczki na fundusz remontowy.

Pełny opis oferty kredytowej dla przedsiębiorców znajduje się na stronie banku oraz we wszystkich oddziałach banku.

Źródło: ING Bank Śląski