Niższe raty pożyczki konsolidacyjnej w Citi Handlowy

0
813

Pożyczka konsolidacyjna w Citi Handlowy to możliwość konsolidacji zobowiązań z innych banków (w tym m.in. kredytu konsumpcyjnego, kredytu ratalnego, linii kredytowej). W zależności od kwoty posiadanych zobowiązań, skonsolidowana rata kredytu gotówkowego spaść może średnio o 250 zł.

– Dajemy klientom możliwość skonsolidowania dotychczasowych zobowiązań z gwarancją najniższej ceny mówi Magda Gorczyńska Product Manager pożyczki gotówkowej – Jest to nie tylko o wiele wygodniejsze niż spłata kilku rat w różnych bankach, ale także rata skonsolidowanej pożyczki ulega znacznemu obniżeniu. Minimum formalności i możliwość uzyskania pożyczki nawet w jeden dzień, sprawiają, że jest to jedna z najlepszych tego typu ofert na rynku,  dodaje.

Maksymalna kwota pożyczki Citi Handlowy to 120 000 zł, przy okresie kredytowania do 7 lat. Klient może dodatkowo skorzystać z ubezpieczenia spłaty pożyczki, a także ma możliwość otrzymania dodatkowej gotówki. To co jedyne i unikatowe na rynku: każdy podpisujący umowę pożyczki skonsolidowanej, bezpłatnie otrzymuje dostęp do usług ubezpieczeniowych oferowanych w Programie Korzyści. Usługi są specjalnie dobierane do profilu klienta w ramach trzech opcji: Profesjonaliści (Pakiet Medyczny, Pakiet Domowy, Pakiet Konsultant, Infolinia Prawna), Zatrudnieni (Pakiet Medyczny, Pakiet Domowy, Infolinia Praca), Emeryci & Renciści (Pakiet domowy, Infolinia Medyczna, Infolinia Dom i Ogród). Uczestnictwo w Programie jest bezpłatne i dobrowolne, a usługi ubezpieczeniowe oferowane klientom w ramach Programu  mogą ale nie muszą być połączone ze standardowymi pakietami ubezpieczeń Pożyczki Gotówkowej (Standard, Plus, Premium, Optimum).

Wysokość pożyczki, jaka może zostać klientowi udzielona, ustala bank na podstawie dokładnej analizy zdolności kredytowej. Oferta jest indywidualnie dopasowywana do potrzeb, przy rzetelnej analizie profilu pożyczkobiorcy. Przy współpracy z klientem ustalany jest okres kredytowania oraz wysokość miesięcznej spłaty. Kwota 250 zł dotyczy średniego obniżenia raty miesięcznej w oparciu o historię oferty konsolidacyjnej w IV kwartale 2011 r. dla warunków pożyczki wskazanych w wyliczeniu RRSO.

Z pożyczki konsolidacyjnej klienci mogą skorzystać nie tylko w oddziale banku, ale bez wychodzenia z domu – składając wniosek przez internet lub dzwoniąc na Citi Phone. Pożyczka ta nie wymaga poręczenia, czy przedstawienia dodatkowych zabezpieczeń.

Wprowadzeniu oferty pożyczki konsolidacyjnej towarzyszy kampania reklamowa, zarówno w prasie, jak i na nośnikach BTL.

źródło: Citi Handlowy