Promocyjna lokata o stałym oprocentowaniu w Meritum Bank

0
1743

Meritum Bank wprowadził do oferty nową promocyjną lokatę na 9 miesięcy, której oprocentowanie wynosi 6,5-6,6 proc. Produkt dostępny będzie od 13 do 24 kwietnia br.

Nowa propozycja to 9-miesięczna lokata o stałym oprocentowaniu. Klienci posiadający w Meritum Banku konto osobiste, którzy zdecydują się na jej założenie za pośrednictwem systemu bankowości elektronicznej otrzymają oprocentowanie 6,6 proc. w skali roku. W pozostałych przypadkach oprocentowanie wyniesie 6,5 proc. dla lokat o wartości poniżej 100 tys. zł i 6,6 proc. powyżej tej kwoty.

Nowa edycja promocyjnej lokaty to odpowiedź na zainteresowanie Klientów, jakie wzbudziła jej poprzednia edycja zakończona 11 kwietnia br. Wysokie oprocentowanie plasuje promocyjny depozyt w ścisłej czołówce ofert rynkowych. – mówi Piotr Stankiewicz, Dyrektor Biura Produktów Depozytowych i Inwestycyjnych Meritum Banku.  – Jednocześnie, zależy nam na zachęcaniu klientów do oszczędzania w dłuższych terminach, stąd tak dobra propozycja dla depozytu 9. miesięcznego. – dodaje.

Lokata dostępna będzie tylko do 24 kwietnia br. Aby skorzystać z promocji, klient musi w tym terminie zawnioskować o jej założenie.

Minimalna kwota wymagana do założenia lokaty to 1 tys. zł w przypadku lokat zakładanych przez system bankowości elektronicznej oraz 3 tys. zł dla pozostałych kanałów dystrybucji. Kapitalizacja odsetek następuje na koniec okresu trwania lokaty. Lokatę można założyć przez stronę www.meritumbank.pl (bez konieczności zakładania konta), system bankowości elektronicznej, a także w placówkach Meritum Banku.

Źródło: Meritum Bank