Toyota Bank przygotował specjalną pożyczkę gotówkową dla lojalnych klientów

0
939

Toyota Bank wprowadza promocyjną pożyczkę gotówkową. Lojalni klienci banku otrzymają niskie oprocentowanie – nawet 8% w skali roku.

Oferta skierowana jest do lojalnych klientów Toyota Bank, którzy na swoje konto w banku przelewają środki z tytułu wynagrodzenia. 8% to oprocentowanie pożyczki zaciągniętej na 12 miesięcy. W przypadku zobowiązania na 24 miesiące oprocentowanie wynosi 9%, a przy pożyczce na 36 miesięcy – 10%.

– Nasi klienci otrzymali dotychczas korzystne warunki lokowania swoich oszczędności. Promując aktywność i przywiązanie do Toyota Bank chcieliśmy zaoferować naszym klientom także wyjątkowe warunki finansowania, nie tylko jeśli chodzi o wysokość oprocentowania, ale także o przejrzystość samej oferty – mówi Bartosz Suchecki, kierownik ds. Rozwoju Produktów w Toyota Bank.

Klienci Toyota Bank, którzy spełniają wyżej wymienione warunki, mogą w każdej chwili pożyczyć środki w dowolnej wysokości oraz na dowolny cel.

Dla nowych klientów, bank wprowadził niedawno do swojej oferty Konto Enter, które nie wymaga posiadania karty płatniczej, a pozwala na korzystanie z pełnej oferty depozytowej Toyota Bank. Co więcej, przy utrzymaniu odpowiedniego salda, prowadzenie Konta Enter jest bezpłatne.

Źródło: Toyota Bank Polska