Nowa propozycja kredytu gotówkowego w Getin Bank

0
968

Wiosenny remont mieszkania, organizacja uroczystości rodzinnej, a może wyjazd z przyjaciółmi na majówkę? Dla wszystkich osób poszukujących taniego kredytu gotówkowego Getin Bank przygotował specjalną ofertę z programem miesięcznych spłat łagodnych dla budżetu domowego. Dla klientów, którzy zdecydują się na pożyczkę, kredyt konsumpcyjny lub konsolidacyjny kredyt gotówkowy w wysokości co najmniej 5 tysięcy złotych, Getin Bank przygotował prezent – uniwersalny bon Sodexo na 100 złotych do zrealizowania m.in. w hipermarketach, restauracjach, hotelach i ośrodkach SPA.

Aby uzyskać promocyjny kredyt, wystarczy do 30 kwietnia odwiedzić najbliższy oddział Getin Banku mając przy sobie jedynie dowód osobisty i PIT. Jeśli sam rozliczasz się z Urzędem Skarbowym, przynieś PIT-11 od pracodawcy, a jeśli rozliczenie spoczywa na pracodawcy – obowiązuje Cię PIT-40. Emerytów i rencistów poprosimy o PIT-40A. W przypadku pozostałych typów dochodów należy dysponować zaświadczeniem zawierającym dane źródła oraz wysokość dochodów.

Dzięki długiemu okresowi kredytowania – aż do 100 miesięcy – raty nie obciążają zbytnio domowego budżetu. Brak prowizji oraz wysoka kwota kredytu – bo do 150 tys. złotych, to kolejne atuty oferty Getin Banku.

Źródło: Getin Bank