Pierwszy na świecie ROR z metalową kartą debetową od Noble Bank

0
1110

Noble Bank, pionier na rynku private banking w Polsce, wprowadza kolejny produkt, który wyznaczy nowe standardy na rynku. Jako pierwszy na świecie, zaproponuje swoim Klientom najnowsze elitarne rozwiązanie MasterCard – pierwszą metalową kartę debetową, wykonaną ze stopu srebra i niklu. Dotąd najbardziej prestiżowe, metalowe modele zarezerwowane były dla najwyższej klasy kart kredytowych – Klienci Noble Banku, jako pierwsi i jedyni na świecie, w tej luksusowej formule otrzymają również karty debetowe.

 

W nowym formacie ROR, obok unikalnej karty, Bank proponuje Klientom także rozwiązanie zapewniające stały zysk z kapitału – wysokie oprocentowanie rachunku stawką WIBOR O/N, która na dzień 22 sierpnia 2012 roku wynosi 4,74%.

Metalowy pieniądz – powrót w wielkim stylu

„Noble Bank jest pionierem na rynku profesjonalnego private bankingu w Polsce – jako jedyny, od początku tworzony był specjalnie z myślą o obsłudze najbardziej wymagających Klientów. Co za tym idzie, wszystkie oferowane przez nas rozwiązania – od doradztwa najwyższej klasy private bankierów i szytych na miarę strategii, przez jedyną dedykowaną wyłącznie obsłudze private banking ogólnopolską sieć – są rozwiązaniami najwyższej klasy. Rok temu, jako jedyni w Polsce, zaoferowaliśmy wybranym Klientom standard najbardziej prestiżowej, metalowej karty kredytowej MasterCard World Elite z 1 milionem limitu kredytowego. Dziś z dumą wprowadzamy nowe, przełomowe na rynku rozwiązanie – Klienci Noble Banku, jako pierwsi i jedyni na świecie, nawet płacąc kartą debetową, będą korzystać z najbardziej luksusowej karty wykonanej ze stopu srebra i niklu. Ta innowacja ma symboliczny wymiar – dla Klientów Noble Bank nie ma rzeczy zbyt dobrych” – mówi Mariusz Latek, Dyrektor Zarządzający Obszarem Sieci Sprzedaży Getin Noble Bank.

Wysoko oprocentowany ROR

Ta sama zasada dotyczy pozostałych rozwiązań zastosowanych w całej konstrukcji nowego ROR, do którego przypisana jest karta. Zgodnie z filozofią Noble Banku, który tworzy produkty z myślą o potrzebach najzamożniejszych Polaków – nawet tak prosty produkt jak ROR ma za zadanie w każdej chwili chronić i pomnażać majątek Klienta. Obok klasycznych funkcjonalności, jak wygodna bankowość online, darmowe wypłaty z bankomatów w Polsce i na całym świecie czy bezpłatne przelewy internetowe, rachunek wyróżnia bardzo wysokie oprocentowanie stawką WIBOR O/N, która na dzień 22 sierpnia 2012 roku wynosi 4,74%. Oprocentowanie rachunku naliczane jest w dni robocze.

„Klienci Noble Banku to głównie przedsiębiorcy – ludzie, którzy szanują swoje pieniądze, ale także czas. Naszym zadaniem jest stworzenie takich rozwiązań, które pozwolą jak najefektywniej zarządzać ich majątkiem, także wtedy, gdy oni nie mają na to czasu. Dzięki wysokiemu oprocentowaniu rachunku, nawet bieżące środki na koncie, których Klient nie zdążył jeszcze korzystnie ulokować czy zainwestować, wciąż na siebie zarabiają” – mówi Mariusz Latek.

Rachunek będzie posiadał także dodatkowe funkcjonalności. Między innymi możliwość limitu kredytowego do 100 tysięcy złotych, która zapewni komfort szybkiego dostępu do wolnych środków bez konieczności starania się o kredyt. Dostępne w ramach bankowości internetowej narzędzia analityczne pozwolą zaś Klientom na stałą obserwację i kontrolę całości swojego portfela inwestycyjnego.

W ramach premiery pierwszego na świecie ROR z metalową kartą debetową, Noble Bank przygotował dla Klientów także dodatkową ofertę: wszyscy posiadacze nowego rachunku będą mogli założyć tzw. „Lokatę na otwarcie”, oprocentowaną aż  7% w skali roku. Tę trzymiesięczną lokatę można założyć dla kwoty od 50 do 100 tysięcy złotych.

źródło: Noble Bank