3-miesięczna Pierwsza Lokata w Meritum Bank

0
962
6 proc. oferuje Meritum Bank na 3-miesięcznej Pierwszej Lokacie, którą mogą założyć klienci otwierający darmowe Konto Zarabiające. Nowa stawka oprocentowania pozostaje jedną z najbardziej atrakcyjnych ofert na rynku.

Oprocentowanie Pierwszej Lokaty wynosi obecnie 6 proc. w skali roku dla kwot od 500 zł do 20 tys. zł oraz 5 proc. dla kwot powyżej 20 tys. zł.

Pierwsza Lokata Meritum Banku to jeden z najwyżej oprocentowanych depozytów bankowych na rynku. Wierzymy, że dzięki zaoferowaniu tak atrakcyjnej stawki oprocentowania pozyskamy nowych klientów, którzy docenią także inne produkty Banku i będą z nich aktywnie korzystać– mówi Piotr Stankiewicz, dyrektor departamentu produktów depozytowych i inwestycyjnych Meritum Banku.

Pierwsza Lokata oferowana jest nowym klientom, którzy zdecydują się na założenie darmowego Konta Zarabiającego, co można zrobić przez Internet w ciągu 15 minut, bez czekania na kuriera i wychodzenia z domu. Po otwarciu konta Klient ma miesiąc na złożenie wniosku o założenie Pierwszej Lokaty. Bank nie pobiera opłat za otwarcie i prowadzenie konta. Bezpłatne są przelewy internetowe z konta (z wyjątkiem przelewów natychmiastowych) oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Minimalna kwota wymagana do założenia Pierwszej Lokaty to 500 zł. Kapitalizacja odsetek następuje na koniec okresu deponowania. Klient może założyć tylko jedną Pierwszą Lokatę, ale ma możliwość korzystania bez ograniczeń z wachlarza innych lokat w ofercie Meritum Banku.

Źródło: Meritum Bank