Limitowana biało-czerwona kolekcja sportowa od ING Banku Śląskiego rozdana

0
1177

13 czerwca br. przyznano ostatnie koszulki z limitowanej biało-czerwonej kolekcji sportowej. Tym samym zakończyła się Loteria ING Banku Śląskiego „Biało-czerwoni przez cały rok” z nagrodami w postaci trzech rodzajów koszulek sportowych, po 2012 w każdym losowaniu.

W ostatnim losowaniu udział wzięły losy, które zostały przyznane na podstawie transakcji dokonanych od 1 maja do 31 maja br. Nagrody w postaci białych koszulek sportowych z krótkim rękawem będzie można odebrać od 29 czerwca do 31 lipca br. w placówkach banku, wskazanych przez laureatów Loterii, jako miejsce odbioru nagród. Lista laureatów została opublikowana na stronie www.ingbank.pl/2012

W loterii „Biało-czerwoni przez cały rok” mogli wziąć udział klienci indywidualni ING Banku Śląskiego, którzy są posiadaczami Konta z Lwem, korzystającymi z bankowości elektronicznej ING BankOnLine. Osoby, które zarejestrowały swój udział na stronie www.ingbank.pl/2012 oraz dokonały przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej kartą wydaną do rachunku Konto z Lwem w PLN, o wartości co najmniej 10 zł, miały szansę wylosować koszulkę. Każda transakcja bezgotówkowa stanowiła jeden los na loterii.

Źródło: ING Bank Śląski