Konkurs dla użytkowników Citi Mobile

0
1074

Trwa konkurs dla użytkowników Citi Mobile. Jego uczestnicy, będący jednocześnie posiadaczami konta osobistego lub karty kredytowej w Citi Handlowy, którzy dokonają największej liczby transakcji za pomocą bankowości mobilnej, będą mieli szansę na wygranie nowoczesnych tabletów oraz bonów zakupowych do jednej z największych, internetowych księgarni.

Citi Mobile cieszy się dużą popularnością wśród naszych klientów, z aplikacji oraz wersji lajt skorzystało już ponad 82 tys. osób, wykonując 10 mln operacji mówi Agnieszka Szymańska, kierownik ds. produktów w Departamencie Bankowości Zdalnej. W ramach Citi Mobile wprowadziliśmy tak innowacyjne funkcje, jak FotoKasa oraz Bump to Transfer. Konkurs transakcyjny Citi Mobile ma na celu zachęcenie większej liczby osób do korzystania z bankowości mobilnej i zapoznania ich z jej innnowacyjnymi funkcjonalnościami.

Konkurs  polega na dokonywaniu jak największej liczby transakcji za pomocą Citi Mobile (na iPhone, Android lub wersji lajt) w okresie jego trwania. Spośród 110 osób z największą liczbą dokonanych transakcji, wytypowanych zostanie 10 laureatów z największą łączną kwotą transakcji. Otrzymają oni najnowszego iPada. Kolejne 100 osób wygra bon upominkowy o wartości 50 zł do internetowego sklepu Merlin.pl .

W ramach Citi Mobile działa kilka innowacyjnych funkcjonalności. Jedną z nich jest rozwiązanie Bump To  Transfer, pozwalające na szybkie przesyłanie pieniędzy z konta jednego klienta Citi Handlowy na konto drugiego przez „stuknięcie się” telefonami.

Inną równie innowacyjną funkcjonalnością działającą w ramach CitiMobile jest FotoKasa. Wprowadzona w październiku zeszłego roku, funkcjonuje w oparciu o natywną technologię smartfonów, a dokładniej znajdujących  się w nich aparatów cyfrowych. Pozwala to na skanowanie kodów (2D), zawierających informacje dotyczące szczegółów przelewu. Po zeskanowaniu, dane z kodu są weryfikowane i pojawiają się na zleceniu przelewu w aplikacji Citi Mobile.

Źródło: Citi Handlowy