Kredyt gotówkowy dla przedstawicieli wolnych zawodów od Banku Pocztowego

0
1167

Bank Pocztowy wprowadził 10 kwietnia br. do swojej oferty nowy produkt – kredyt gotówkowy dedykowany przedstawicielom wolnych zawodów. 

O nowy produkt w Banku Pocztowym, kredyt gotówkowy dla przedstawicieli wolnych zawodów, mogą ubiegać się m.in. lekarze, aptekarze, notariusze, księgowi radcy prawni, adwokaci i inni. Warunkiem jest przedłożenie dokumentu potwierdzającego prawo do wykonywania zawodu. Co ważne, dochód osoby ubiegającej się o kredyt może pochodzić zarówno z tytułu umowy o pracę, kontraktu menadżerskiego jak również prowadzonej działalności gospodarczej. 

W ramach tej oferty oprocentowanie kredytu w skali roku wynosi 13,99%, a prowizja za jego udzielenie – 3%. Klienci mogą skorzystać przy kredycie z dobrowolnego ubezpieczenia na życie lub NNW. Uzyskane środki mogą posłużyć na dowolny cel – m.in. na spłatę dotychczasowych zobowiązań. 

W ramach tej oferty, kwota kredytu może wynieść nawet 150 000 zł. Bank udziela kredytu na okres do 150 miesięcy. Do 17-krotności miesięcznych zarobków netto Bank nie wymaga dodatkowych zabezpieczeń. 

Jest to kolejne rozszerzenie oferty Banku, który niedawno wprowadził linię debetową w ramach Pocztowego Konta Firmowego. W ramach konta przedsiębiorca może m.in. korzystać z bezpłatnych przelewów internetowych do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Urzędu Skarbowego.

Źródło: Bank Pocztowy