Brak prowizji za udzielenie pożyczki gotówkowej w promocyjnej ofercie Banku BGŻ

0
2162

W Banku BGŻ trwa promocja pożyczki gotówkowej. Bank nie pobiera prowizji za jej udzielenie,  a oprocentowanie zostało obniżone do 13 proc. Oferta dotyczy osób, które do końca tego roku złożą wniosek w oddziale Banku.

– Koniec roku to czas wzmożonych wydatków dla wielu osób. Dlatego postanowiliśmy przygotować specjalną ofertę pożyczki gotówkowej z pakietem ubezpieczeń. Jej głównym atutem jest niski koszt oraz minimum formalności – powiedział Andrzej Budasz, dyrektor Departamentu Produktów i Usług Bankowości Detalicznej w Banku BGŻ. Kredyt udzielany jest na podstawie oświadczenia o dochodach – dodał Andrzej Budasz.

Maksymalna kwota  kredytu to 10 000 zł i może ją otrzymać każdy klient, osiągający dochody z tytułu wynagrodzenia, emerytury czy renty. Pożyczka  może zostać przeznaczona na dowolny cel: wydatki świąteczne, wyjazd na wakacje, remont mieszkania czy zakup sprzętu RTV/AGD. Dogodny okres kredytowania, sprawia, że miesięczne raty nie stanowią nadmiernego obciążenia domowego budżetu. Bogaty zakres pakietu ubezpieczeń dołączony do pożyczki obejmuje:

• Ubezpieczenie na życie
• Ubezpieczenie od utraty pracy
• Ubezpieczenie czasowej niezdolności do pracy
• Ubezpieczenie na wypadek śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku

Źródło: Bank BGŻ