Nowa promocja kredytów gotówkowych w Banku Pocztowym

0
861

Promocyjne warunki to oprocentowanie wynoszące 11,49% oraz 3% prowizji za przyznanie kredytu. Klient może dodatkowo zdecydować się na ubezpieczenie NNW, którego wysokość wynosi 19 zł miesięcznie. Promocja potrwa do końca lutego br.

– Nowa promocja jest adresowana do szerokiej grupy ludzi, pracowników zakładów i firm które bank uznaje za stabilne i bezpieczne. Duża grupa z nich to jednostki budżetowe lub samorządowe, policja, czy szeroko pojęta służba zdrowia. Współpracujemy na specjalnych zasadach z ponad 20 000 zakładów pracy. Cały czas powiększamy ich grono o nowe firmy i jednostki – mówi Agnieszka Wajler, główny specjalista linii biznesowej kredytów konsumpcyjnych w Banku Pocztowym.

Maksymalna wysokość kredytu to 150 000 zł, natomiast okres kredytowania może wynieść nawet 150 miesięcy. Nowy kredyt może być przeznaczony na dowolny cel, w tym także na spłatę dotychczasowych zobowiązań w innych bankach.

Klienci mogą wnioskować o promocyjny kredyt w sieci Banku Pocztowego oraz Poczty Polskiej, jak również poprzez infolinię.

Źródło: Bank Pocztowy