Kredyty mieszkaniowe z bezpłatnym projektem aranżacji wnętrz w Deutsche Bank PBC

0
922

W Deutsche Bank PBC trwa promocja kredytów mieszkaniowych, w ramach której osoby zainteresowane finansowaniem mieszkania lub domu mogą skorzystać z bezpłatnego projektu aranżacji wnętrz, opracowanego przez profesjonalne studio projektowe. Oferta obowiązuje dla wniosków złożonych do 7 grudnia br. Może się ona łączyć z pozostałymi promocjami, polegającymi na zwolnieniu z prowizji z tytułu udzielenia kredytu, zniesieniu opłaty za inspekcję nieruchomości czy obniżeniu marż standardowych.

Zgodnie z warunkami promocji, osoby, które skorzystają z kredytu mieszkaniowego Deutsche Bank PBC w PLN w wysokości min. 200 tys. zł, oraz jednego z produktów inwestycyjno–ubezpieczeniowych z linii db Inwestuj w Przyszłość, otrzymają nagrodę w postaci kodu promocyjnego uprawniającego do uzyskania funkcjonalnego projektu wnętrz on-line. Aranżacja ta zostanie opracowana przez profesjonalne studio projektowe Małgorzaty Brewczyńskiej – Inventive Interiors.

Projekt aranżacji wnętrz przygotowywany jest przez studio po uruchomieniu pierwszej transzy lub całości kredytu. Aby uzyskać projekt funkcjonalny, należy wówczas wypełnić specjalny formularz on-line: http://www.inventive-interiors.com/db/ przy użyciu otrzymanego z Banku kodu promocyjnego, a następnie kwestionariusz zawierający podstawowe informacje na temat nieruchomości, jak również przesłać rzut mieszkania lub domu na wskazany adres e-mail. W ciągu 7 dni roboczych drogą elektroniczną Klient otrzyma od architekta projekt funkcjonalny składający się z dwóch różnych wariantów rozwiązań. Przykładowe aranżacje dostępne są na stronie http://www.inventive-interiors.com/projekt-funkcjonalny/. W trakcie kolejnych 7 dni od jego otrzymania istnieje możliwość zgłoszenia architektowi uwag on-line, na bazie których w ciągu 5 dni roboczych dany projekt zostanie zmodyfikowany zgodnie z sugestiami Klienta. Ponadto, osoby, które zechcą kontynuować współpracę ze studiem, uzyskają atrakcyjne rabaty: 5% na projekt koncepcyjny lub 10% na pełny projekt wykonawczy.

Warunki promocji:

  • waluta kredytu: PLN,
  • minimalna wysokość: 200 tys. zł,
  • złożenie wniosku o kredyt wraz z pełną dokumentacją, wymaganą przez bank,

w okresie trwania promocji,

  • przystąpienie do jednego z produktów inwestycyjno – oszczędnościowych z linii db Inwestuj w Przyszłość najpóźniej w chwili wypłaty Kredytu (całości lub jego pierwszej transzy),
  • wypłata kredytu (całości lub jego pierwszej transzy).

Nowa promocja może łączyć się z pozostałymi, aktualnymi ofertami specjalnymi: promocją „Prowizja 0%” zwalniającą z prowizji za przyznanie kredytu, zniesieniem opłaty za inspekcję nieruchomości przed udzieleniem kredytu (standardowo wynoszącej 300 zł), czy też obniżeniem marż standardowych.

Źródło: Deutsche Bank PBC