Kredyt na ŠKODĘ Rapid w Volkswagen Bank Polska

0
880
ŠKODA Rapid, najnowsza propozycja w segmencie aut kompaktowych czeskiego producenta, zadebiutowała w listopadzie w polskich salonach w trzech wersjach wyposażeniowych – Active, Ambition i Elegance. Klienci salonu mogą skorzystać z dogodnej formy finansowania zakupu wybranej wersji w ramach oferty ŠKODA Kredyt 5×20%. Propozycja ta została przygotowana z myślą o klientach, którzy zamiast comiesięcznych rat, wolą spłacać kredyt raz w roku, a wolne środki przeznaczyć na inwestycje.

Bazowa cena wersji podstawowej ŠKODY Rapid wynosi 47 950 zł brutto, jednak z okazji debiutu do końca roku będzie można ją kupić już od 43 860 zł.

ŠKODĘ Rapid we wszystkich wersjach wyposażenia można sfinansować w ramach oferty ŠKODA Finance przy pomocy kredytu średniookresowego ŠKODA Kredyt 5×20%. To rozwiązanie dla osób, które przy zakupie nowej ŠKODY Rapid mają możliwość pokrycia 20% wartości samochodu z własnych środków. Zaletą kredytu jest niskie oprocentowanie nominalne 3,99%. Prowizja bankowa wynosi 5%. W tej ofercie nowa ŠKODA Rapid dostępna jest już od 8 772 zł.

Kredyt średniookresowy dostępny jest także z opcją spłaty 4×25% (przy wkładzie własnym 25% wartości auta i trzech ratach rocznych) oraz 3×33% (przy wkładzie własnym 33% wartości auta i dwóch ratach rocznych).

Oferta kredytu na ŠKODĘ Rapid wraz z atrakcyjnym pakietem ubezpieczeniowym w wysokości 1590 zł na pierwszy rok jest ważna do 31 grudnia 2012 r. Szczegółowe informacje na temat oferty można uzyskać na stronie www.skoda- auto.pl/finansowanie

ŠKODA Finance to oferta obejmująca finansowanie i ubezpieczenia samochodów marki ŠKODA, która została przygotowana przez Volkswagen Bank Polska (laureata prestiżowej nagrody „Złoty Bankier 2011” w kategorii „Najlepszy Kredyt Samochodowy” za ŠKODA Kredyt) oraz Volkswagen Leasing Polska i Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy.

Volkswagen Bank Polska S.A.

Źródło: VW Bank direct