Kredyty gotówkowe Banku Pocztowego wyróżnione w sierpniowych rankingach

0
856

Kredyty gotówkowe Banku Pocztowego znalazły się na podium rankingów eksperckich przeprowadzonych w sierpniu.

Kredyt gotówkowy z ubezpieczeniem zajął drugie miejsce w rankingu serwisu TotalMoney.pl, który prezentował ofertę pożyczek na okres 24 miesięcy. Również drugie miejsce na rynku zajął standardowy kredyt gotówkowy w zestawieniu Dziennika Gazety Prawnej, które opisywało oferty na 12 miesięcy.

Obie propozycje Banku Pocztowego charakteryzują się oprocentowaniem na poziomie 12,49% oraz prowizją wynoszącą 3%. Są to kolejne wyróżnienia dla oferty kredytów gotówkowych Banku Pocztowego.

Maksymalna kwota kredytu gotówkowego w Banku Pocztowym wynosi do 150 000 zł. Kredyt może zostać przeznaczony na dowolny cel.

Obecnie oferta Banku jest jeszcze atrakcyjniejsza dla Klienta. W zależności od miejsca zatrudnienia Klient może skorzystać z promocji. Do końca września obowiązuje promocja kredytów gotówkowych (oprocentowanie 9,99%, prowizja 5% i ubezpieczenie 14 zł). Dodatkowo, Bank prowadzi promocję dla pracowników Jednostek Samorządu Terytorialnego oraz szeroko pojętej grupy pracowników służby zdrowia (m.in. lekarzy, farmaceutów). Promocyjne warunki to: oprocentowanie 12,49%, prowizja wynosząca 1% i ubezpieczenie 19 zł. W przypadku rankingów, drugie miejsce zajęła oferta standardowa, nie objęta promocją.

Źródło: Bank Pocztowy