Kredyt gotówkowy na wydatki szkolne od Kredyt Banku

0
1065

Z myślą o rodzicach, których dzieci już wkrótce rozpoczną nowy rok szkolny, Kredyt Bank przygotował specjalną ofertę kredytu gotówkowego z niską ratą i bez prowizji pod warunkiem jego ubezpieczenia. Promocji towarzyszy specjalny konkurs plastyczny dla dzieci, w którym można wygrać jeden z 20 bonów na zakupy w sklepach sportowych.

Kredyt udzielany jest na okres do 7 lat, bez prowizji, jeżeli klient skorzysta z ubezpieczenia kredytu (na życie i od utraty pracy lub na życie i assistance medyczny).

– Początek roku szkolnego to dla wszystkich rodziców okres zwiększonych wydatków. Trudno odłożyć na później zakup podręczników, zeszytów czy przyborów szkolnych. Dla wielu to zbyt duże jednorazowe obciążenie domowego budżetu. To dla tych klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę kredytu gotówkowego, który pomoże skompletować idealną szkolną wyprawkę. Dodatkowo połączyliśmy tę promocję z konkursem dla dzieci, w której nagradzamy kreatywność i zdolności plastyczne dzieci naszych klientów – powiedział Remigiusz Hołdys, dyrektor zarządzający Departamentem Marketingu, Produktów i Segmentów w Kredyt Banku.

W konkursie plastycznym pt. ‘Wspomnienia z wakacji” może wziąć udział każdy klient, który do 14 września zawrze umowę kredytu gotówkowego oraz do 21 września przekaże do banku rysunek na temat „Wspomnienia z wakacji” wykonany przez dziecko dowolną techniką plastyczną. Do wygrania są bony o wartości nawet 1000 zł do wykorzystania w sklepach sportowych.

Kredyt gotówkowy Kredyt Banku można także przeznaczyć na inne potrzeby, np. remont, wyjazd czy samochód. Minimalna wysokość kredytu to 1 tys. zł, a maksymalna 120 tys. zł. Od czerwca każdy, kto skorzysta z kredytu, może także wziąć udział w innym konkursie Kredyt Banku „Wygraj wakacje na Sycylii”. Można w nim wygrać jedną z 20 dwuosobowych wycieczek.

Od początku konkursu do dziś już 10 szczęśliwcom rozdaliśmy vouchery na wycieczki. W kolejnych dwóch losowaniach jeszcze 10 klientów, laureatów konkursu ma szanse na wyjazd na urokliwą włoską wyspę. Konkurs trwa do 30 września – dodaje R. Hołdys.

Źródło: Kredyt Bank