Dni Otwarte Kredytu Mieszkaniowego w Banku Pekao

0
950

24 marca w sobotę w 261 placówkach Banku Pekao odbędzie się akcja  „Dni Otwarte Kredytu Mieszkaniowego”. Wszyscy, którzy w tym dniu zapiszą się na listę w placówkach objętych akcją, do 13 kwietnia złożą kompletny wniosek kredytowy, a do 15 czerwca podpiszą umowę, będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty: 0 zł prowizji i marżę na poziomie 1,20 proc. bez względu na kwotę kredytu oraz wielkość wkładu własnego.

 „Dni Otwarte Kredytu Mieszkaniowego” to organizowana po raz kolejny przez Bank Pekao akcja, ciesząca się dużym zainteresowaniem klientów. Doceniają oni możliwość skorzystania z oferty kredytowej w dzień wolny od pracy.

 – Nie tylko zwiększamy ponadtrzykrotnie liczbę otwartych placówek w soboty, ale dodatkowo proponujemy specjalną ofertę, która oprócz atrakcyjnych warunków cenowych cechuje się szybkim procesem decyzyjnym i bezpłatną, ważną aż 60 dni, promesą –  mówi Remigiusz Falkowski, dyrektor zarządzający pionem bankowości hipotecznej i kredytów konsumpcyjnych w Banku Pekao SA.

Stałym atutem oferty Banku Pekao jest uproszczona wycena nieruchomości dla kredytów do 300 tys. zł, czy możliwość skorzystania z „wakacji kredytowych”. Klienci, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o kredycie hipotecznym Banku Pekao przed wizytą w oddziale mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanego portalu www.kredyty-hipoteczne.pekao.com.pl, na którym znajduje się kompendium wiedzy o tego typu kredytach, a także specjalny kalkulator kredytowy. Od uruchomienia strony jesienią 2010 roku skorzystało z niej ponad 1 mln klientów. Użytkownicy urządzeń mobilnych mogą dowiedzieć się szczegółów akcji na stronie m.kredyty-hipoteczne.pekao.com.pl.

Źródło: Bank Pekao