Kredyt Bank organizatorem cyklu spotkań "Akademii Przedsiębiorcy"

0
1585

Kredyt Bank rozpoczął kolejny cykl spotkań „Akademii Przedsiębiorcy”. Tematami będą innowacyjność, strategie zwycięstw, zarządzanie personelem oraz zarządzanie ryzykiem rynkowym i należnościami w firmie. W sumie w IV edycji odbędzie się 36 spotkań w całej Polsce.

Kredyt Bank po raz czwarty spotyka się z przedsiębiorcami na seminariach i warsztatach uczących jak zarządzać firmą, wybierać strategie i radzić sobie z istotnymi kwestiami prowadzenia własnego biznesu. Cykl rozpoczął się całodniowym szkoleniem z udziałem Briana Tracy, jednego z najbardziej wpływowych liderów biznesu na świecie, który uczył, jak zarządzać firma w czasie wyzwań. W wykładzie wzięło udział 1600 osób.

Na pozostałych spotkania zaprezentowanych zostanie pięć bloków tematycznych:

Strategia firmy a zarządzanie personelem – wykłady o tworzeniu strategii, angażowaniu pracowników w jej realizację i efektywnej komunikacji. Jak wynika z przeprowadzonych przez Agencję Rubikom Strategy Consultants badań, tylko 36% firm ma opracowaną strategię.

Innowacyjność i nowoczesne technologie w biznesie – eksperci powiedzą, jak wygrywać na trudnym konkurencyjnie rynku, jak uruchomić kreatywność i przełamać stereotypy, aby w efekcie stworzyć wizjonerskie strategie działania.

Strategia zwycięstwa w czasach wyzwań – spotkania prezentujące strategie zarządzania firmą w czasach kryzysu oraz zarządzanie zmianą.

Zarządzanie należnościami – skuteczne sposoby radzenia sobie z zatorami płatniczymi – jedną z głównych barier rozwoju małych i średnich firm.

Zarządzanie ryzykiem rynkowym – bezpieczny handel zagraniczny, strategie podejścia do ryzyka rynkowego i narzędzia jego ograniczania.

Akademie Przedsiębiorcy dają zaproszonym firmom możliwość zdobycia wiedzy, pogłębienia jej, spotkania interesujących prelegentów, którzy „na gorąco” doradzają i wyjaśniają zawiłości związane z prowadzeniem własnego biznesu. Spotkania to również platforma wymiany doświadczeń, przedsiębiorcy często dzielą się swoimi spostrzeżeniami, wskazują na problemy napotykane w codziennej działalności.

Akademia Przedsiębiorcy organizowana przez Kredyt Bank to ogólnopolski program dla przedsiębiorców, poświęcony tematyce praktycznych metod budowania wartości firmy, skutecznego zarządzania ryzykiem, tworzenia strategii firmy, zarządzania personelem i podnoszenia konkurencyjności przedsiębiorstwa. Jest realizowana poprzez cykliczne spotkania – seminaria, wykłady, panele dyskusyjne- w wielu miastach Polski

Celem programu jest dostarczenie wiedzy i narzędzi, które pozwalają uzyskiwać przewagę konkurencyjną, rosnąć i zwiększać skalę biznesu szybciej i skuteczniej od innych.

Dotychczas odbyło się 140 spotkań, w których wzięło udział ponad 8 tys. przedsiębiorców.

Partnerami IV edycji Akademii Przedsiębiorcy Kredyt Banku są Microsoft, Brian Tracy International, KUKE, oraz Krajowy Rejestr Długu, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości i Dziennik Gazeta Prawna.

Harmonogram spotkań dostępny jest na www.akademia-przedsiebiorcy.pl

Źródło: Kredyt Bank