Konkurs dla posiadaczy World MasterCard w mBanku

0
1025

Nowoczesny mol książkowy znajdzie w mBanku coś dla siebie. Posiadacz karty kredytowej World MasterCard może wziąć udział w konkursie, w którym nagrodą jest nowoczesny czytnik e-booków Amazon Kindle 4.

Konkurs, w którym można wygrać czytnik e-booków, to kolejna atrakcja dla posiadaczy karty World MasterCard. W ramach programu World MasterCard Rewards klienci za każdą zrealizowaną transakcję bezgotowkowa otrzymują punkty, które wymieniają na nagrody.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy złożyć wniosek o kartę World MasterCard, dokonać nią transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 300 zł oraz wysłać SMS ze zgłoszeniem w jednym z podanych terminów: 30 kwietnia, 14 maja lub 31 maja 2012 r.

Czytnik Amazon Kindle 4 trafi do 1 tys. osób, które w powyższych dniach jako pierwsze wyślą SMS-a oraz spełnią warunki konkursu.

– Dane rynkowe jasno pokazują, że rynek tabletów i czytników e-booków rośnie w zawrotnym tempie. Co kwartał na całym świecie przybywa ponad 10 mln użytkowników tego sprzętu (dane za IDC, 4 Q 2011 r.) – tłumaczy Ewelina Filipiak z mBanku, odpowiedzialna za wdrożenie konkursu –  Wiemy też, że klienci mBanku należą do grona osób szczególnie otwartych na nowe technologie, dlatego sądzimy, że ta nagroda  przypadnie im do gustu  – dodaje Filipiak.

Czytniki Kindle mogą wygrać także klienci MultiBanku posiadający i wnioskujący o karty World.

Poza konkursem, klienci posiadający karty World MasterCard, mają do dyspozycji:

  • program lojalnościowy World MasterCard Rewards, w ramach, którego za transakcje bezgotówkowe klient otrzymuje punkty (każde wydane 5 zł to 1 punkt w programie). Na powitanie w programie, klient mBanku otrzymuje 1 tys. punktów,
  • program rabatowy mBanku ze zniżkami nawet do 50 proc. w ponad 2,5 tys. sklepów na terenie kraju,
  • bezpłatne ubezpieczenie w ramach Pakietu Travel World z całodobową usługą concierge.

Źródło: mBank