Spłata kredytu nagrodą w loterii organizowanej przez Credit Agricole

0
808

Credit Agricole Bank Polska już od 20 sierpnia zaprasza do udziału w loterii „Spłacimy Twój kredyt”. Przez 6 tygodni klienci będą mogli wylosować nagrody o łącznej, maksymalnej wartości ponad 1,5 miliona złotych.

 

Każdy klient, który od 20 sierpnia do 30 września zdecyduje się wziąć kredyt gotówkowy w Credit Agricole może uczestniczyć w zorganizowanej przez bank loterii. Nagrodą jest spłata zaciągniętego w promocji kredytu wraz z jego kosztami. Maksymalna wysokość spłaty wynosi 50 tysięcy złotych.

Klient zgłasza udział w loterii tylko raz, ale wygrać może tyle razy, ile zawarł umów kredytowych w okresie obowiązywania promocji. Losowania będą odbywać się w każdy dzień roboczy, począwszy od 23 sierpnia aż 3 października 2012 r. W sumie bank wyłoni 30 osób, którym spłaci zaciągnięte w najnowszej promocji kredyty gotówkowe.

– Kredyty gotówkowe cieszą się dużym powodzeniem, zwłaszcza w okresie wzmożonych wydatków. Końcówka lata i wczesna jesień sprzyjają nie tylko ostatnim wakacyjnym podróżom, ale są także czasem, w którym szczególnie chętnie wykonujemy drobne prace remontowe w domach i mieszkaniach. Organizując loterię „Spłacimy Twój kredyt” chcemy pomóc naszym klientom w realizacji ich planów, ale także podziękować za wybór naszego produktu – mówi Ewelina Wójcikiewicz, segment manager w Credit Agricole Bank Polska, odpowiedzialna za organizację loterii.

Loterii „Spłacimy Twój kredyt” towarzyszy telewizyjna kampania Kredytu prostoliczonego. Film reklamowy utrzymany jest w konwencji najnowszej kampanii wizerunkowej z Juliette Binoche w roli głównej, pokazującej, w jaki sposób bank pomaga swoim klientom spełniać marzenia. Elementami przekazu pozostają czerwone, szczęśliwe krzesło oraz historie klientów Credit Agricole, których narratorem jest francuska zdobywczyni Oskara.

Ubiegłoroczna kampania Kredytu prostoliczonego sprawiła, że 80 proc. kredytów gotówkowych, udzielonych przez Credit Agricole pod koniec ubiegłego roku, stanowiły właśnie Kredyty prostoliczone, a udział banku w rynku kredytów detalicznych sięgnęły 6 proc.

Kredyt prostoliczony Credit Agricole Bank Polska otrzymał w tym roku statuetkę Złotego Bankiera w kategorii „Najlepszy kredyt gotówkowy” w trzeciej edycji plebiscytu zorganizowanego przez portal Bankier.pl oraz PayU SA.

źródło: Credit Agricole Bank Polska