Konkurs dla korzystających z kredytu gotówkowego Plus w INVEST BANK

0
1015

Wielkimi krokami zbliża się sezon urlopowy i remontowy! W związku z tym INVEST BANK przygotował niespodziankę dla Uczestników Programu 5 Plus poszukujących finansowania wypraw wakacyjnych oraz domowych metamorfoz. Wystarczy do końca czerwca 2013 r. skorzystać z kredytu gotówkowego Plus z gwarantowanym przez Bank niskim oprocentowaniem, brakiem prowizji i jedną z najniższych rat na rynku.

Dodatkowo można wziąć udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami. Każdy, kto otrzyma Kredyt Pluso wartości minimum 5.000 zł i wykona proste zadanie konkursowe ma szansę wygrać 1 z 5 telefonów Samsung Galaxy SIII mini. Na tych samych zasadach dla Klientów, którzy zdecydują się na kredyt w wysokości minimum 20.000 zł czeka 5 iPadów mini 16GB.Niezależnie, każdy kredyt na min. 5.000 zł premiowany jest 1.500 punktami w Programie 5 Plus.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wypełnić wniosek o Kredyt Plus znajdujący się na investbank.pl oraz podać, w formularzu zgłoszenia do konkursu, hasło z użyciem frazy „jak w banku”. Osoby preferujące kontakt telefoniczny, mogą złożyć wniosek o kredyt oraz podać hasło dzwoniąc pod numer (61) 8 461 460.

To nie wszystko! Kolejną niespodziankę INVEST-BANK przygotował dla Uczestników Programu 5 Plus, którzy myśląc o urlopowych wyjazdach przeglądają nagrody np. z kategorii turystyka.

Teraz dzięki Invest-Kontu Plus, mogą je odebrać jeszcze szybciej. Każdy kto do 30 czerwca 2013 r. założy konto osobiste i aktywuje w ciągu 2 dni, otrzyma aż 750 punktów 5 Plus (standardowo 500 punktów), a dodatkowo co miesiąc do 300 punktów za korzystanie z karty debetowej. Wniosek o konto składa się przez investbank.pl, program5plus.pl lub Call Center pod nr (61) 8 461 460.

Źródło: Invest-Bank