Kredyt odnawialny Alior Sync najlepszy na rynku

0
868

Oferowany przez Alior Sync kredyt odnawialny w rachunku osobistym, został wyróżniony jako najkorzystniejsza oferta na rynku. Różnica pomiędzy kosztem kredytu w Alior Sync a najdroższą ofertą analizowaną w zestawieniu wyniosła prawie 350 zł. Ranking został przygotowany przez analityków portalu Bankier.pl.

W rankingu porównano blisko 40 kredytów odnawialnych w rachunkach osobistych, znajdujących się w podstawowej ofercie banków, z wyłączeniem kont młodzieżowych, studenckich, dla seniorów oraz VIP. Na potrzeby zestawienia stworzono profil klienta, który zaciąga kredyt na 5 tys. zł i spłaca go w ciągu 12 miesięcy w równych ratach. Kredyt odnawialny w Alior Sync okazał się bezkonkurencyjny, a jego całkowity koszt, przy parametrach wskazanych przez analityków Bankier.pl, wyniósł niewiele ponad 300 zł.

Zaletą kredytu odnawialnego w Alior Sync jest najniższe na rynku oprocentowanie, wynoszące 10,8% w skali roku. Ponadto, prowizja za jego przyznanie wynosi tylko 0,5% kwoty kredytu (min. 25 zł). Limit odnawialny w Alior Sync jest dostępny już od 500 zł, zaś kwota maksymalna o jaką mogą ubiegać się klienci, to aż 100 000 zł.

Klienci Alior Sync mogą złożyć wniosek o kredyt odnawialny w rachunku, za pośrednictwem Systemu Bankowości Internetowej, a następnie określić, czy chcą zawrzeć umowę w trakcie rozmowy telefonicznej z konsultantem, czy podpisać dokument dostarczony przez kuriera.

Alior Sync kolejny raz potwierdza swoją pozycję banku internetowego cieszącego się opinią najlepszego i najnowocześniejszego na rynku, zarówno wśród ekspertów, jak i klientów. W tym roku zdobył dwie statuetki w plebiscycie „Złoty Bankier 2012” w kategoriach „Najlepsze konto osobiste dla internauty” oraz „Najlepsza bankowość mobilna”. Alior Sync zajął również miejsce na podium rankingu „Bank najbliższy klientowi”, przygotowywanego przez Dziennik Gazetę Prawną. Rachunek osobisty w Alior Sync był wielokrotnie wyróżniany w rankingach produktowych, przygotowywanych przez Comperia.pl („Ranking kont osobistych” – maj 2013 oraz czerwiec 2012), eBroker.pl („Ranking kont osobistych” – sierpień 2012) i Bankier.pl („Ranking kont osobistych dla internautów” – sierpień 2012).

Źródło: Alior Sync