Kampania superszybkiej pożyczki w ING Banku Śląśkim

0
878

W najnowszej reklamie ING Banku Śląskiego promującej Pożyczkę Superszybką, doradca banku zapewnia klienta, że załatwienie pożyczki w ING nie wlecze się jak maruder w Wyścigu Pokoju. Taki kredyt jest załatwiany w ING „pędzikiem”. W ten żartobliwy sposób w spocie podkreślono najważniejszą cechę produktu – podjęcie decyzji kredytowej, podpisanie umowy oraz udostępnienie środków na koncie lub w gotówce może nastąpić podczas jednej wizyty w oddziale.

Przypominamy, że kampania reklamowa promująca Superszybką Pożyczkę trwa od lutego br. W spotach telewizyjnych ING Banku Śląskiego pokazane są humorystyczne scenki w oddziale banku z udziałem doradcy oraz klientów. Pracownik banku opisując szybkość udzielania pożyczki dostosowuje sposób mówienia do rozmówcy. W rolę doradcy wciela się Marcin Perchuć, znany aktor filmowy i teatralny. Podsumowaniem każdego spotu jest wypowiadana przez Marka Kondrata puenta: „No właśnie, jeśli zależy ci na czasie weź Superszybką Pożyczkę w ING Banku Śląskim na 5, 10 lub 15 tysięcy. Wystarczy jedna wizyta”. Najnowszy spot jest dostępny na profilu banku na stronie YouTube. Kreacje przygotowała agencja reklamowa Brain.

Klient może otrzymać kredyt na dowolny cel podczas jednej wizyty w oddziale pod warunkiem, że nie będzie wymagana dodatkowa analiza kredytowa. Wymagane są dowód osobisty oraz dokument potwierdzający dochody. Przypominamy, że „Pożyczka superszybka” to:

  • Kwota kredytu – od 5000 zł do 15 000 zł,
  • Okres kredytowania – do 84 miesięcy,
  • Prowizja za udzielenie – 0 zł,
  • Opcjonalne ubezpieczenie – programy ubezpieczeniowe: Bezpieczna Pożyczka Silver lub Gold.
  • Oprocentowanie stałe 14% (RRSO 21,21%*) dla pożyczki z ubezpieczeniem oraz 16% (RRSO 17,23%) dla pożyczki bez ubezpieczenia.

Pożyczka Superszybka jest dostępna w ofercie banku od końca lutego br.

Tytuł akcji: ”Wystarczy 1 wizyta”

Czas trwania akcji: od 24 lutego br.

Narzędzia:

  • TV i radio: spoty w stacjach ogólnopolskich i regionalnych;
  • internet: serwis internetowy oraz bannery na największych polskich portalach;
  • wizualizacja oddziałów: wyklejki witryn, plakaty, ulotki.

Dla reprezentatywnego przykładu pożyczki pieniężnej „Pożyczka Superszybka” RRSO na dzień 24.02.2013 r. wynosi 21,21%. Do obliczenia RRSO przyjęto: całkowitą kwotę pożyczki 8339 zł, umowę zawartą 24.02.2013 r. na okres 40 miesięcznych rat (39 rat równych w wys. 261,94 zł oraz ostatnia 40 rata wyrównawcza w wys. 262,16 zł), płatnych każdego 24. dnia miesiąca, oprocentowanie stałe 14,00% w stosunku rocznym. Całkowity koszt kredytu w wys. 3039,62 zł obejmuje: odsetki 2138,82 zł, prowizję za udzielenie pożyczki – 0 zł oraz miesięczną opłatę z tytułu przystąpienia do Programu Ubezpieczeniowego Bezpieczna Pożyczka Silver/Bezpieczna Pożyczka Gold w wys. 22,52 zł (łącznie 900,80 zł w całym okresie kredytowania) zgodnie z obowiązującą na dzień podpisania umowy Tabelą Opłat i Prowizji. Całkowita kwota do zapłaty 11 378,62 zł. Pożyczka Superszybka dostępna w czasie 1 wizyty, pod warunkiem, że Klient będzie posiadał dokument tożsamości i dokument potwierdzający dochody oraz że nie będzie konieczna dodatkowa analiza kredytowa.

Źródło: ING Bank Śląski