200 zł. w prezencie na rachunek karty w Citi Handlowy

0
980

Citi Handlowy przy współpracy Gruper.pl – największego polskiego portalu zakupów grupowych, przygotował kupon do nabycia za 0 złotych, który uprawnia do wnioskowania o multipartnerską Kartę Kredytową Citibank MasterCard World i otrzymania 200 zł w prezencie na rachunek karty.

Kupon można nabyć na portalu Gruper.pl. Umożliwia złożenie wniosku o kartę Citibank Mastercard World. Dodatkowo oprócz 200 zł premii w prezencie, klient przez trzy miesiące może korzystać bez dodatkowych opłat.

Karta oferowana przez Citibank MasterCard World ze zbliżeniową technologią MasterCard Paypass™, została przygotowana przy współpracy z: perfumerią Douglas, H&M, Intersport, Multikino, Merlin.pl, Play i TUI. Wszystkie transakcje bezgotówkowe, dokonane Kartą Kredytową Citibank MasterCard World premiowane są punktami lojalnościowymi. Za każde 5 zł wydane z kartą można zyskać 1 punkt.

Zakupy u Partnerów Programu są dodatkowo premiowane podwójnie. Przy pierwszej transakcji klient otrzymuje na powitanie aż 1000 punktów. Zebrane punkty można wymieniać na nagrody dostępne w katalogu lub zamienić na spłatę zadłużenia na karcie. Ponadto w ramach oferty klient otrzymuje rabaty do 50% w blisko 5000 punktach sprzedażowo-usługowych w całej Polsce.

Kupony można wykorzystać do 1 lutego 2012 r. Jedna osoba może zrealizować jeden kupon.

źródło: LinkLeaders

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here