Specjalna oferta kredytowa Banku Millennium dla doktorantów

0
2704

Doktoranci to kolejna grupa zawodowa która może skorzystać z Pilnej pożyczki Banku Millennium na uprzywilejowanych warunkach. Specjalna oferta skierowana jest do osób, które uzyskują dochód w ramach stypendium doktoranckiego na jednej ze stu zaakceptowanych uczelni w Polsce. Uprzywilejowane finansowanie bez zbędnych formalności obejmuje kwoty do 20 000 zł. Pieniądze mogą być przeznaczone na dowolny cel.

Pilna Pożyczka dla doktorantów to:

  • prosta weryfikacja dochodu – nie wymagamy zaświadczenie o zarobkach
  • akceptowana kwota stypendium już od 500 zł
  • szybka decyzja kredytowa
  • okres kredytowania od 6 miesięcy do 6 lat
  • kwota kredytu do 20 000 zł 
  • karta kredytowa z limitem do 5 000 zł

Do rozpoczęcia procesu weryfikacji wystarczy decyzja o przyznaniu stypendium doktoranckiego przez władze uczelni (oryginał do wglądu plus legitymacja doktorancka). Zaświadczenie o zarobkach nie jest wymagane, choć może zwiększyć zdolność kredytową klienta.

– Liczba doktorantów w Polsce systematycznie rośnie. Obecnie jest ich blisko 40 000 i kształcą się prawie w każdej dziedzinie naukowej. Przyznawane stypendia nie wystarczają z reguły na więcej niż bieżące potrzeby, a studia na tym poziomie wymagają dodatkowych inwestycji w materiały dydaktyczne i sprzęt. Nasza oferta powinna więc trafić w oczekiwania tej grupy zawodowej i ułatwić finansowanie potrzeb. Zwłaszcza tych naukowych – mówi Wioletta Pawińska, Kierująca Wydziałem Pożyczek Gotówkowych.

Źródło: Bank Millennium