Dwa dodatkowe produkty w ramach jednej decyzji kredytowej w Deutsche Bank PBC

0
853

Deutsche Bank PBC poszerzył dotychczasową ofertę Pakietu Hipotecznego o kredyt gotówkowy na dowolny cel. Tym samym osoby zainteresowane kredytem mieszkaniowym, konsolidacyjnym lub pożyczką hipoteczną mogą skorzystać w ramach jednej decyzji łącznie z 2 dodatkowych produktów: kredytu gotówkowego, a także karty kredytowej lub limitu w koncie osobistym.

– Możliwość wnioskowania o kredyt gotówkowy wraz z wybranym produktem hipotecznym może być ciekawą alternatywą dla osób, które decydując się na zakup nieruchomości potrzebują jednocześnie szybkiego dostępu do dodatkowych środków – mówi Michał Kuchta, Dyrektor Centrum Finansowania Klienta Indywidualnego Deutsche Bank PBC. – W takim przypadku wysokość i źródło dochodów weryfikowane są tylko raz, co upraszcza cały proces. Ponadto spłatę kredytu gotówkowego można rozłożyć na stosunkowo długi okres – nawet do 7 lat, tak by nie stanowiła zbytniego obciążenia dla budżetu domowego, korzystając przy tym z promocyjnej oferty oprocentowania zaczynającego się już od 8,99%.

W przypadku zainteresowania dodatkowymi rozwiązaniami w ramach Pakietu, tj. kredytem gotówkowym, kartą kredytową lub limitem w koncie osobistym, ocena zdolności kredytowej Klienta przeprowadzana jest w oparciu o dokumentację i parametry obowiązujące – w zależności od wnioskowanego produktu hipotecznego – dla kredytu mieszkaniowego, konsolidacyjnego lub pożyczki hipotecznej.

Informacje dodatkowe:

Kredyt gotówkowy – „Promocja Letnia”

Zgodnie z warunkami „Promocji Letniej”, oprocentowanie kredytu gotówkowego oraz motoryzacyjnego może zostać dodatkowo obniżone nawet o 2 p.p. w stosunku do stawek ustalonych dla danego przypadku: 1 p.p. za wpływy z tytułu minimum jednego wynagrodzenia na dowolne konto prowadzone w Deutsche Bank PBC, a także 1 p.p. za transakcje kartą kredytową, wydaną przez Bank, dokonane na łączną kwotę w wysokości nie mniejszej niż 1000 zł. Aby skorzystać z obniżek, podane warunki powinny zostać spełnione w terminie do 30 września br.

Tym samym, w przypadku „Promocji Letniej” minimalna możliwa stawka oprocentowania może wynieść nawet 8,99%. Jej poziom uzależniony jest zarówno od spełnienia powyższych warunków, jak i podstawowych parametrów, np. kwoty kredytu czy zakresu usług banku, z których korzysta Klient.

Z „Promocji Letniej” mogą skorzystać osoby, które złożą wniosek w oddziale Banku na terenie całego kraju do końca sierpnia br. i podpiszą umowę kredytową do 30 września br. Obniżenie oprocentowania zostanie dokonane nie później niż do 31 października 2012 r. i będzie obowiązywało dla pozostałego, ustalonego w umowie okresu kredytowania.

Karty kredytowe

Deutsche Bank PBC posiada w ofercie karty kredytowe DB Silver, DB Gold i DB Platinum, a także Deutsche Bank Premium Club Silver i Gold wyposażone w technologię płatności bezstykowych PayPass (oferowane w ramach programu lojalnościowego Premium Club – transakcje bezgotówkowe dokonywane kartami są premiowane punktami, które następnie można wymienić na nagrody). Wszystkie karty wydawane są w standardzie EMV i wyposażone w chip zwiększający bezpieczeństwo transakcji. Oprócz wyraźnej segmentacji odzwierciedlającej warunki i funkcjonalności skierowane do konkretnych grup Klientów, karty kredytowe Deutsche Bank posiadają szeroki pakiet ubezpieczeń (m.in. bezpłatne ubezpieczenie „Bezpieczna podróż”; czy pakiety „Bezpieczna karta”, Assistance, Gwarancja spłaty) oraz usług dodatkowych.

Karty kredytowe Deutsche Bank aktywnym użytkownikom oferowane są bezpłatnie. Umożliwiają m.in. realizację przelewów i zleceń stałych na wskazany rachunek bankowy bezpośrednio z rachunku karty, wydłużenie grace period nawet do 86 dni dzięki „Wakacjom od spłaty” oraz rozłożenie transakcji na nisko oprocentowane raty. Klient może otrzymywać SMS-owo przypomnienia o terminie spłaty karty, ma także możliwość elastycznego definiowania daty spłaty oraz ustalenia własnego numeru PIN.

Limit w koncie osobistym:

 • Waluta: PLN, USD, EUR
 • Oprocentowanie: w zależności od rodzaju konta osobistego – od 9,95% do 16,95%
 • Okres kredytowania: bezterminowy
 • Stopa procentowa: zmienna
 • Spłata zadłużenia: każda wpłata na konto osobiste automatycznie zmniejsza lub pokrywa zadłużenie
 • Naliczanie odsetek: tylko od faktycznie wykorzystanego limitu
 • Płatność odsetek: miesięcznie
 • Wcześniejsza spłata: możliwa w każdej chwili

 

Kredyt mieszkaniowy – Promocja „Prowizja 0%”:

Oferta obowiązująca do końca października br. dotyczy zniesienia opłaty z tytułu udzielenia kredytu, oprocentowanego stopą zmienną, w wysokości min. 100 tys. złotych lub równowartości tej kwoty w EUR*.

Warunki promocji:

 • brak prowizji przygotowawczej z tytułu udzielenia kredytu,
 • waluta kredytu: PLN oraz EUR*
 • minimalna wysokość: 100 tys. zł lub równowartość w walucie obcej,
 • oprocentowanie: zmienne,
 • prowizja za przedterminową spłatę: bez opłat po pięciu latach od wypłaty kwoty kredytu lub jego pierwszej transzy, w innym przypadku: 2 proc. od kwoty spłaty,
 • marża wyższa w stosunku do tej obowiązującej dla pozostałych kredytów mieszkaniowych z oferty Banku, określonej dla danego przypadku, o 0,2 p.p. dla PLN (0,1 p.p. przy dodatkowym ubezpieczeniu od utraty pracy) i 0,3 p.p. dla EUR (0,2 p.p. przy dodatkowym ubezpieczeniu od utraty pracy).

 

*Oferta kredytu mieszkaniowego w EUR dostępna jest w Deutsche Bank PBC wyłącznie w indywidualnych przypadkach, przy czym podstawowym warunkiem jest uzyskiwanie miesięcznych dochodów netto w wysokości minimum 12 PLN.

Kredyt mieszkaniowy – Promocja dotycząca zwolnienia z opłaty za inspekcję wraz
z wyceną nieruchomości:

W Deutsche Bank PBC istnieje możliwość skorzystania z warunków promocyjnych dotyczących zniesienia opłaty za inspekcję połączoną z wyceną nieruchomości przed udzieleniem kredytu, standardowo wynoszącej 300 zł. Obowiązują one dla finansowania w PLN. Oferta dostępna jest do końca października br.

Źródło: Deutsche Bank PBC