Premie za transakcje kartami płatniczymi World MasterCard w Alior Banku

0
790

W wakacje klienci Alior Banku mogą korzystać z kart debetowych i kredytowych World MasterCard na jeszcze atrakcyjniejszych warunkach. Do 30 września br. transakcje klientów posiadających karty płatnicze World MasterCard dokonane w wybranych punktach handlowo-usługowych są premiowane podwójną ilością punktów w Programie MasterCard Rewards.

Alior Bank przygotował specjalną promocję dla wszystkich klientów, którzy korzystają z kart kredytowych World MasterCard i debetowych World Debit MasterCard. W ramach oferty za każde 5 złotych wydane w wybranych punktach handlowo-usługowych na całym świecie, osoby płacące kartami World MasterCard otrzymają 2 punkty w programie World MasterCard Rewards. Lista placówek objętych promocją została wybrana w taki sposób, aby zapewnić jak najlepsze dopasowanie do potrzeb klienta w okresie wakacji. Należą do nich: stacje paliw, restauracje, bary, puby, hotele, motele, wypożyczalnie samochodów koleje, promy, linie lotnicze, biura podróży, agencje turystyczne.

Zdobyte w trakcie wakacji punkty klienci Alior Banku mogą wymienić na dostosowane do ich stylu życia nagrody. Wachlarz nagród odstępnych w katalogu MasterCard Rewards jest bardzo szeroki i obejmuje kategorie takie jak: multimedia, podróże, sport, klub dziecka, adrenalina, relaks, stylowe dodatki czy akcesoria domowe.

Poza możliwością udziału w programie World MasterCard Rewards karty płatnicze World MasterCard dostępne w Alior Banku dają użytkownikom liczne przywileje, takie jak: wysoki limit kredytowy (w przypadku kart kredytowych), usługi assistance oraz możliwość dokonywania transakcji zbliżeniowych, dzięki zastosowaniu technologii zbliżeniowej MasterCard PayPass™.

Ponadto, do końca 2012 roku obowiązuje promocja „Karta World za 0 zł” dla kart kredytowych World MasterCard. W ramach propozycji, klienci Banku mogą skorzystać z jednej z najatrakcyjniejszych ofert na rynku – brak opłat za wydanie i wznowienie karty na zawsze,  także obniżenie oprocentowania transakcji bezgotówkowych i gotówkowych o 20% w stosunku do stawek standardowych.

Więcej informacji na temat oferty dostępnych jest na stronie Alior Banku, a pełny katalog nagród, informacje i zasady uczestnictwa w Programie MasterCard Rewards znajdują się na stronie MasterCard.

Źródło: Alior Bank