Kredyt gotówkowy Banku Pocztowego dla pracowników Jednostek Samorządu Terytorialnego

0
960

Bank Pocztowy wprowadził ofertę promocyjną kredytu gotówkowego dla pracowników Jednostek Samorządu Terytorialnego.
 
Oprocentowanie promocyjnego kredytu wynosi 12,49%, prowizja za udzielenie to 1% oraz ubezpieczenie w pakiecie (19 zł). Maksymalna kwota kredytu może wynieść nawet 150 000 zł, natomiast okres kredytowania 120 miesięcy. Przy kredycie w wysokości do 15 000 zł nie jest wymagana zgoda współmałżonka, do 17-krotności wynagrodzenia brutto Bank nie wymaga poręczyciela. Oferta promocyjna Banku Pocztowego dla pracowników JST obowiązuje do 30 września br.

– Pracownicy JST (Urzędów Gmin, Miast i Województw) oraz podległych im jednostek budżetowych są bardzo często naszymi Klientami i stanowią dla Banku bardzo stabilny i obszerny segment. Stąd też zdecydowaliśmy się na wprowadzenie z myślą o nich dedykowanej oferty. Przeznaczenie kredytu jest dowolne – może to być zarówno sfinansowanie wakacji, remont mieszkania, czy konsolidacja dotychczasowych zobowiązań w innych bankach – mówi Agnieszka Wajler, główny specjalista linii biznesowej kredytów konsumpcyjnych.

O promocyjny kredyt można wystąpić we wszystkich Placówkach Banku, sieci Poczty Polskiej oraz za pośrednictwem Call Center.

Bank Pocztowy oferuje kredyty gotówkowe, kredyty mieszkaniowe, kredyty mieszkaniowe z dopłatami w ramach programu Rodzina na swoim, pożyczkę hipoteczną jak również kredyt konsolidacyjny.

Źródło: Bank Pocztowy