Przedłużona promocja Mini Ratki w PKO Banku Polskim

0
912

Do 15 kwietnia 2013 roku oprocentowanie Mini Ratki wynosi 11,99% dla ubezpieczonej pożyczki na 60 miesięcy i dłużej. Dodatkowo, aby otrzymać pożyczkę wystarczy tylko zeznanie podatkowe za 2012 rok. Mini Ratkę na specjalnych warunkach promuje kampania z udziałem Szymona Majewskiego.

Popularna Mini Ratka jeszcze nigdy nie była tak łatwo dostępna. Klienci, zatrudnieni na podstawie umowy o pracę lub otrzymujący rentę bądź emeryturę, mogą otrzymać do 30 tysięcy złotych. Wystarczy wraz z wypełnionym wnioskiem kredytowym przedstawić roczne zeznanie PIT (dla osób rozliczających PIT-11, PIT-40 lub PIT 40A).
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim to także:

  • 30 dni na odstąpienie od umowy pożyczki od jej podpisania bez podania przyczyny,
  • niska rata,
  • pakiet ubezpieczeniowy od zdarzeń utrudniających albo uniemożliwiających spłatę pożyczki.

Mini Ratka jest udzielana bez zbędnych formalności, a dodatkowym atutem tej oferty są niskie raty możliwe do uzyskania dzięki specjalnym warunkom cenowym.
Oferta pożyczek na PIT w PKO Banku Polskim obowiązuje do 31 maja 2013 roku.

Nowej ofercie towarzyszy kampania reklamowa z udziałem Szymona Majewskiego. Tym razem Szymon wciela się w rolę podróżnika odwiedzającego krańce świata.  Towarzyszy mu Królewna Śnieżka (w tej roli Paulina Krupińska – Miss Polonia 2012). Kluczowym medium kampanii jest telewizja. Spoty są emitowane w głównych stacjach oraz kanałach tematycznych. Równolegle prowadzona jest kampania w Internecie. Kampanię od strony kreatywnej przygotowała agencja DDB, zaś komunikację w Internecie OS3. Planowaniem i zakupem mediów zajęły się agencje Universal McCann oraz Value Media.

Szczegółowe informacje na temat produktu, w tym Taryfa Prowizji i Opłat bankowych, są dostępne w placówkach PKO Banku Polskiego i na stronie www.pkobp.pl.

RRSO na dzień 29.03.2013 r. wynosi 24,34%. Do obliczenia przyjęto całkowitą kwotę pożyczki 15 000 zł, 60 rat w wysokości 334 zł, oprocentowanie zmienne 11,99% dla oferty z ubezpieczeniem w wariancie podstawowym. Na całkowity koszt kredytu w wysokości 7 936 zł składają się: prowizja 310 zł, odsetki 5 022 zł i ubezpieczenie 2 604 zł. Całkowita kwota do zapłaty 20 332 zł. Promocyjne warunki cenowe obowiązują do 15 kwietnia 2013 i nie dotyczą ofert specjalnych z obniżoną prowizją dla osób korzystających z innych produktów PKO Banku Polskiego.

Źródło: PKO Bank Polski