Credit Agricole proponuje promocyjny kredyt mieszkaniowy

0
1011

Brak prowizji za udzielenie kredytu i marża 0% w pierwszym roku kredytowania to najnowsza propozycja Credit Agricole Bank Polska dla poszukujących środków na zakup własnego domu lub mieszkania. Promocja trwa do 1 czerwca.

Już od 2 kwietnia klienci Credit Agricole, którzy zdecydują się na zaciągnięcie kredytu mieszkaniowego lub kredytu mieszkaniowego z dopłatami „Rodzina na Swoim” będą mogli skorzystać z nowej oferty promocyjnej. Zgodnie z jej warunkami marża banku w ciągu pierwszych 12 miesięcy od momentu uruchomienia kredytu wyniesie 0 proc. Po tym okresie klienci uzyskają marżę uzależnioną od posiadanego wkładu własnego mieszczącą się w przedziale od 0,99 do 1,30 proc. Dodatkowo osoby, które złożą wniosek bezpośrednio w placówce nie zapłacą również prowizji za udzielenie kredytu.  Promocja obejmuje finansowanie nieruchomości zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego.

Warunkiem skorzystania z oferty promocyjnej jest założenie w Credit Agricole Bank Polska konta osobistego z comiesięcznym wpływem wynagrodzenia oraz zakup ubezpieczenia na życie do kredytu mieszkaniowego.  Do czasu ustanowienia hipoteki kredytobiorca zobowiązany jest także do skorzystania z ubezpieczenia pomostowego.

Przykładowo zatem klient dysponujący 20 proc. wkładem, który zdecyduje się na zaciągnięcie zobowiązania finansowego w kwocie 170 000 zł na okres 30 lat z promocyjną marżą obniżoną do 0 proc. może oszczędzić w pierwszym roku kredytowania ponad 1600 zł w stosunku do oferty standardowej. Wysokość raty w pierwszym roku będzie wynosić bowiem około 1076* zł do czasu ustanowienia hipoteki i około 957 zł po jej ustanowieniu. Odpowiednio dla oferty poza promocją, z marżą 1,30 proc. w całym okresie kredytowania, raty w pierwszym roku będą wynosić około 1214* zł do czasu ustanowienia hipoteki i około 1096 zł w kolejnych miesiącach.

Jeśli klient zdecyduje się na wcześniejszą spłatę kredytu w okresie pierwszych czterech lat prowizja wyniesie 3 proc..
 
* przy założeniu, że ustanowienie hipoteki będzie trwało 6 miesięcy

źródło: Credit Agricole Bank Polska