Deutsche Bank PBC przedłuża promocję kredytów mieszkaniowych

0
1051

W ramach promocji, przedłużonych do końca lipca 2012 roku, kredyty mieszkaniowe Deutsche Bank PBC – zajmujące czołowe miejsca w rankingach ofert hipotecznych – dostępne są bez prowizji, z marżą 0% w pierwszym roku kredytowania, a także zniesioną opłatą wstępną za inspekcję nieruchomości.

– Uatrakcyjnianie oferty kredytu mieszkaniowego w PLN jest istotnym elementem naszej strategii w zakresie produktów hipotecznych – mówi Agnieszka Pilarek, Dyrektor Departamentu Bankowości Hipotecznej Deutsche Bank PBC. – Mocno pozycjonujemy się w tym obszarze pozostając jednocześnie jednym z głównych kredytodawców na polskim rynku ze średnią sprzedażą miesięczną ogółem na poziomie ponad 300 MPLN. Warunki kredytowania, możliwość skorzystania z promocji, jak również stawki marż, w przypadku kredytów złotowych zaczynające się już od 0,8%, sprawiają, że w chwili obecnej jest to jedna z atrakcyjniejszych ofert finansowania nieruchomości.

Tym samym, z myślą o osobach planujących w najbliższych miesiącach zakup nieruchomości, Deutsche Bank PBC przedłuża promocje kredytów mieszkaniowych pozwalające na sfinansowanie inwestycji na korzystnych warunkach.  

Promocja „Prowizja 0%”:

Oferta dotyczy zniesienia opłaty z tytułu udzielenia kredytu, oprocentowanego stopą zmienną, w wysokości min. 100 tys. złotych lub równowartości tej kwoty w EUR.

Istnieje możliwość otrzymania dodatkowych obniżek marży przy skorzystaniu z konta osobistego, kart kredytowych, produktu inwestycyjno-ubezpieczeniowego db Inwestuj w Przyszłość, jak również ubezpieczenia na życie czy od utraty stałego źródła dochodu.

Ofertę „Prowizja 0%” można łączyć z innymi, obowiązującymi promocjami kredytów mieszkaniowych: „Marża idealna”.

W przypadku „Marży idealnej” i „Prowizji 0%”, warunkiem skorzystania z obu promocji jest przystąpienie do produktu oszczędnościowo-inwestycyjnego db Inwestuj w Przyszłość Stabilny Wzrost VI ze składką inicjującą w wysokości 6750 zł oraz składką miesięczną nie niższą niż 204 zł.

Promocja „Marża idealna”:

W ramach oferty promocyjnej marża Banku w ciągu pierwszych 12 miesięcy liczonych od daty wypłaty kredytu lub jego pierwszej transzy wynosi 0%, niezależnie od wskaźnika LTV. Po tym okresie kredyt będzie oprocentowany według stopy zmiennej z marżą Banku ustaloną w umowie dla pozostałego okresu kredytowania – uzależnioną od LTV oraz uwzględniającą obniżkę za wypełnianie dodatkowych zobowiązań tj. posiadanie konta osobistego z określonymi wpływami, karty kredytowej oraz produktu inwestycyjnego db Inwestuj w Przyszłość Stabilny Wzrost VI. Minimalna marża kredytów mieszkaniowych w PLN obowiązująca po okresie promocyjnym może wynosić 0,8%.

Promocja obejmuje kredyty w PLN o wartości powyżej 100 tys. zł, oprocentowane stopą zmienną, przeznaczone na cele mieszkaniowe. Dotyczy ona finansowania nieruchomości zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego.

Warunkiem skorzystania z promocji jest: przystąpienie do produktu oszczędnościowo-inwestycyjnego db Inwestuj w Przyszłość Stabilny Wzrost VI oferowanego z Open Life Towarzystwem Ubezpieczeń Życie (składka inicjująca wynosi min. 4500 zł, a miesięczna: min. 136 zł), zawarcie umowy o kartę kredytową oraz dokonywanie nią płatności przez co najmniej 12 m-cy, a także otworzenie rachunku osobistego i zasilanie go miesięcznymi wpływami.

Ofertę „Marża idealna” można łączyć z innymi, obowiązującymi promocjami kredytów mieszkaniowych: „Prowizja 0%” oraz „Eko Lokum” przeznaczoną na finansowanie nieruchomości proekologicznych. W przypadku „Marży idealnej” i „Prowizji 0%” warunkiem skorzystania z obu promocji jest przystąpienie do produktu oszczędnościowo-inwestycyjnego db Inwestuj w Przyszłość Stabilny Wzrost VI ze składką inicjującą w wysokości 6750 zł oraz składką miesięczną nie niższą niż 204 zł.

Promocja dotycząca zwolnienia z opłaty za inspekcję nieruchomości:

W Deutsche Bank PBC istnieje możliwość skorzystania z warunków promocyjnych dotyczących zniesienia opłaty za inspekcję nieruchomości przed udzieleniem kredytu, standardowo wynoszącej 300 zł. Obowiązują one dla finansowania w PLN.

Źródło: Deutsche Bank PBC