Promocyjny kredyt gotówkowy i samochodowy w ofercie BNP Paribas

0
1088

Pod hasłem „Porozmawiajmy o Twoich planach” bank promuje od 1 marca ofertę kredytu gotówkowego na okres do 7 lat, oprocentowanego na poziomie 9,9 proc. i bez prowizji oraz kredytu samochodowego z oprocentowaniem od 7,9 proc. na auta nowe i używane do 10 lat.

Dla klientów, którzy myślą o realizacji swoich planów, BNP Paribas przygotował ofertę kredytu gotówkowego na promocyjnych warunkach cenowych. Jest to propozycja dla osób, które potrzebują środków na zrealizowanie dowolnego planu o wartości maksymalnie 100 tys. zł. Oprocentowanie kredytu uzależnione jest od jego kwoty oraz posiadanego w BNP Paribas Banku konta osobistego. Klienci, którzy zechcą skorzystać z promocyjnego oprocentowania 9,9 proc., będą musieli zaciągnąć kredyt gotówkowy w wysokości min. 20 tys. zł oraz posiadać lub założyć w banku konto z pakietem L. Dla posiadaczy konta z pakietem L, którzy zdecydują się na kredyt w wysokości od 15 tys. zł do 19 999 zł oprocentowanie wyniesie 10,9 proc. W przypadku osób posiadających konto z pakietem M lub L, oprocentowanie będzie wynosiło 11,9 proc. dla kredytu od 10 tys. zł do 14 999 zł, a dla kredytu do 9 999 zł będzie to 12,9 proc.

BNP Paribas przygotował również specjalną ofertę dla osób, które myślą na wiosnę o zakupie auta. Bank proponuje kredyt z oprocentowaniem od 7,9 proc. w skali roku na zakup samochodu nowego lub używanego do 10 lat na kwotę maksymalną do 125 proc. wartości pojazdu. Oprocentowanie kredytu samochodowego uzależnione jest od wieku samochodu i wynosi 7,9 proc. na samochód do 3 lat, 8,9 proc. na samochód 4-5-letni, 9,9 proc. na samochód 6-8-letni i 10,9 proc. na samochód 9-10-letni. Osoby fizyczne, które zdecydują się na kredyt samochodowy w BNP Paribas, zapłacą od 2 proc. prowizji przy udzieleniu kredytu, natomiast dla klientów prowadzących działalność gospodarczą prowizja wyniesie od 3 proc. Istnieje również możliwość refinansowania kredytu samochodowego udzielonego przez inny bank na auto do 8 lat lub refinansowania zakupu pojazdu również auta do 8 lat. Kredyt dostępny jest w oddziałach banku, a także w komisach samochodowych i u autoryzowanych dealerów samochodowych.

Klienci, którzy zechcą otrzymać oprocentowanie w ramach specjalnej oferty kredytu gotówkowego oraz samochodowego, zostaną objęci ubezpieczeniem. Dla kredytu gotówkowego do 50 tys. zł, stawka 2,99 proc. doliczana będzie do miesięcznej raty kredytu, natomiast w przypadku kredytu o kwocie równej i powyżej 50 tys. zł. klienci zapłacą kwotę ubezpieczenia (stawka 2,99 proc.) jednorazowo przy wypłacie środków. Dla kredytu samochodowego stawka ta wynosi 2,99 proc.

źródło: BNP Paribas