Najnowszy model ŠKODY dostępny w kredycie VW Banku

0
935

W marcu 2013 r. w polskich salonach ŠKODY zadebiutuje trzecia generacja ŠKODY Octavia. Dzięki ŠKODA Kredyt 5,99% klienci zainteresowani zakupem flagowego modelu marki mogą sfinansować auto już od 790 zł miesięcznie.

ŠKODA Octavia pozostaje najbardziej popularnym samochodem w Polsce, zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. W 2012 r. zarejestrowano 5 914 nowych samochodów na osoby prywatne i 9 622 auta na firmy (wg danych Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego). ŠKODA Octavia jest najlepiej sprzedającym się modelem marki ŠKODA na polskim rynku.

Od marca br. w salonach dostępna będzie nowa odsłona bestselleru czeskiego producenta w trzech wersjach wyposażenia: Active, Ambition i Elegance. W porównaniu do poprzedniej edycji auta, nowa ŠKODA Octavia jest większa i bardziej przestronna. Samochód, oprócz bogatego wyposażenia, oferuje również ekonomikę jazdy. Każda z wersji silnika benzynowego TSI i wysokoprężnego TDI Common Rail zapewnia do 23% oszczędności zużycia paliwa i emisji CO2.

W ramach oferty finansowej ŠKODA Finance, dzięki ŠKODA Kredyt 5,99% właścicielem nowej ŠKODY Octavia można zostać płacąc już 790 zł miesięcznie. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą sfinansować nowy model w całości za pomocą kredytu, nie angażując do tego środków własnych. Kredyt jest przyznawany na okres od 1 roku do 7 lat. Najważniejszą zaletą produktu jest niskie oprocentowanie 5,99% dla wszystkich okresów finansowania.

Źródło: VW Bank direct