Bank BGŻ udziela pożyczki gotówkowej bez prowizji

0
819

W Banku BGŻ  trwa promocja pożyczki gotówkowej, która polega na tym, że  Bank nie pobiera prowizji za jej udzielenie,  a oprocentowanie zostało obniżone do 13 proc. Oferta dotyczy osób, które do 28 września złożą wniosek o jej udzielenie w dowolnym oddziale.

– Dla tych klientów, którzy nie posiadają konta, a poszukują środków pieniężnych mamy specjalną ofertę pożyczki gotówkowej z pakietem ubezpieczeń,  której głównym atutem jest niski koszt oraz minimum formalności. Kredyt udzielany jest na podstawie oświadczenia o dochodach – powiedział Andrzej Budasz, dyrektor Departamentu Produktów i Usług Bankowości Detalicznej w Banku BGŻ.

Maksymalna kwota  kredytu to 10 000 zł i może ją otrzymać każdy klient, osiągający dochody z tytułu wynagrodzenia, emerytury czy renty. Dogodny okres kredytowania sprawia, że miesięczne raty nie stanowią nadmiernego obciążenia domowego budżetu. Bogaty zakres pakietu ubezpieczeń dołączony do pożyczki obejmuje:

• Ubezpieczenie na życie
• Ubezpieczenie od utraty pracy
• Ubezpieczenie czasowej niezdolności do pracy
• Ubezpieczenie na wypadek śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku

Pożyczka  może zostać przeznaczona na dowolny cel: wyjazd na wakacje, remont mieszkania czy zakup sprzętu RTV/AGD.  W każdym momencie można dokonać wcześniejszej spłaty części lub całości zadłużenia, bez ponoszenia dodatkowych opłat. 

Źródło: Bank BGŻ