mBank umożliwia obniżenie kosztów biletów lotniczych

0
1055

mBank wprowadza promocję, dzięki której klienci kupujący bilety lotnicze LOT-u zapłacą o 20 proc. mniej. Wystarczy za kupowany on-line bilet zapłacić kartą kredytową mBanku.

 – Polacy latają coraz chętniej, w zeszłym roku liczba pasażerów w ruchu regularnym i czarterowym przekroczyła 21 mln. Dlatego dla wszystkich wylatujących na ciepłe czerwcowe weekendy wprowadziliśmy promocję, która pomoże znacząco obniżyć koszty takiego wypadu – tłumaczy Joanna Materka, odpowiedzialna za segment kart kredytowych w mBanku.

Klienci mBanku wybierający się na wiosenny wypoczynek mogą obniżyć koszty wycieczki dzięki najnowszej promocji mBanku i Polskich Linii Lotniczych LOT. Zakupione kartą kredytową banku bilety lotnicze LOT będą tańsze o 20 proc. Aby skorzystać ze zniżki, wystarczy na stronie przewoźnika, pod adresem www.lot.com, zalogować się i zakupić bilet lotniczy, płacąc kartą wydaną przez mBank. Przyznany posiadaczowi karty kod promocyjny można wykorzystać tylko raz.

Klienci mBanku, posiadający aktywne karty kredytowe, kod promocyjny otrzymają w wiadomości w serwisie transakcyjnym, widocznej po zalogowaniu się do rachunku. Promocja potrwa do 30 czerwca br., a wszystkie loty zakupione ze zniżką powinny odbyć się najpóźniej w tym terminie.

Źródło: mBank