Bank BGŻ organizuje Dzień Otwarty z kredytem hipotecznym i budowlanym

0
884

W najbliższą sobotę, 21 kwietnia Bank BGŻ zaprasza na Dzień Otwarty z kredytem hipotecznym i budowlanym. Akcja będzie prowadzona na terenie całego kraju, w ponad 400 oddziałach Banku w godzinach od 10.00 do 14.00.

– Poprzez tę inicjatywę chcemy przybliżyć klientom ofertę naszego kredytu hipotecznego, przez niezależnych ekspertów ocenianego jako najlepszy na rynku. Mamy nadzieję, że w dniu wolnym od pracy wiele osób  odwiedzi nasze placówki i zapozna się z atrakcyjną ofertą – powiedział Tomasz Zyśko, dyrektor zarządzający ds. sprzedaży w Banku BGŻ.

Wszystkie osoby, które w tym dniu  zdecydują się skorzystać z oferty Banku BGŻ i złożą wniosek kredytowy do końca kwietnia, a do 11dostarczą komplet dokumentów, będą mogły skorzystać ze specjalnych warunków. W trakcie  trwania promocji „Gwarancja najniższej marży”, Bank oferuje najniższą marżę na rynku dla każdego klienta posiadającego wiarygodność kredytową i korzystającego z dodatkowych produktów Banku – konta osobistego, karty kredytowej i ubezpieczenia nieruchomości. Promocja polega na tym, że jeśli w innym banku klient uzyska niższą marżę, to Bank BGŻ ją przebije oraz zaoferuje tę samą wysokość prowizji za udzielenie kredytu.

Dodatkowe wsparcie tej akcji ma zapewnić trwająca kampania promocyjna w radio i Internecie.

W Banku BGŻ możliwe jest sfinansowanie aż 100 proc. wartości nieruchomości. Kredytem można sfinansować różnorodne cele, w tym refinansowanie środków zainwestowanych w nieruchomość czy zakup działki rekreacyjnej. Oprócz konkurencyjnego oprocentowania, zaletą oferty jest brak prowizji za wcześniejszą spłatę kredytu oraz długi okres spłaty – do 40 lat.

źródło: Bank BGŻ