Alior Bank przedłuża ofertę lokaty 6-miesięcznej

0
887

Już tylko do 27 kwietnia 2012 r. klienci Alior Banku mogą skorzystać z oferty lokaty 6-miesięcznej z oprocentowaniem 6,2% w skali roku. Jest to obecnie jedna z najbardziej atrakcyjnych lokat dostępnych na rynku. W przypadku zerwania lokaty przed terminem, klient otrzyma 100% naliczonych do tego czasu odsetek.

Alior Bank przedłużył specjalną ofertę lokaty 6-miesięcznej do 27 kwietnia br. Oferta jest skierowana zarówno do stałych klientów, jak i osób, które dotychczas nie korzystały z produktów i usług Alior Banku. Bank gwarantuje stałe oprocentowanie lokaty, które wynosi 6,2% w skali roku. W przypadku zerwania lokaty przed upływem 6 miesięcy, klient zachowuje 100% odsetek naliczonych do dnia zerwania. Warunkiem otwarcia lokaty jest ulokowanie na niej nowych środków, tj. wpłaconych po 8 marca br.
 

Minimalna kwota potrzebna do otwarcia lokaty to zaledwie 1 000 złotych. Każda osoba może założyć dowolną liczbę lokat. Bank udostępnił swoim dotychczasowym klientom możliwość otwarcia lokaty za pośrednictwem konsultantów Contact Center. Pozostałe osoby mogą założyć lokatę wypełniając internetowy wniosek dostępny na stronie www.lokata.aliorbank.pl. Zarówno nowi, jak i dotychczasowi klienci mogą także założyć lokatę podczas wizyty w oddziale lub placówce partnerskiej Alior Banku.

 

Źródło: Alior Bank