Zakupy i oszczędzanie z Bankiem BPH

0
1676

Małe i średnie przedsiębiorstwa mogą korzystać z uroków zakupów i jednocześnie oszczędzać. Bank BPH dołączył do programu rabatowego MasterCard® Buy&Smile, dzięki któremu dla Klientów płacących kartą za codzienne zakupy firmowe jest dostępny szeroki wachlarz rabatów.

Aby skorzystać z atrakcyjnych rabatów, wystarczy przed dokonaniem transakcji kartą MasterCard Banku BPH: MasterCard Business lub MasterCard Business Gold, poinformować sprzedawcę o chęci skorzystania z rabatu.

– Do korzyści wynikających z używania kart biznesowych Banku BPH, czyli m.in. atrakcyjnego ubezpieczenia kart obciążeniowych, czy,  jak w przypadku karty MasterCard Business Gold, ekskluzywnej usługi concierge, dołączyliśmy jeszcze możliwość korzystania z Buy&Smile. Przedsiębiorcy mogą tym samym ograniczyć koszty prowadzenia działalności – rabaty dostępne w programie sięgają nawet do 50% – powiedział Jerzy Zań, dyrektor zarządzający Obszarem Bankowości Transakcyjnej w Banku BPH.

Organizatorem programu „Buy&Smile, program bogaty w rabaty” jest firma Boson działająca we współpracy z MasterCard Europe. Buy&Smile to szeroki zestaw propozycji rabatowych przygotowany zarówno dla osób korzystających z kart w trakcie codziennych zakupów, jak i płacących nimi za zakupy firmowe.
 

Źródło: Bank BPH