Szybka decyzja kredytowa w Meritum Banku

0
1146
Meritum Bank wprowadza nowe zasady udzielania kredytów gotówkowych w placówkach i gwarantuje, że podejmie wstępną decyzję kredytową w 5 minut. Jeśli będzie ona pozytywna, ale jej wydanie zajmie więcej czasu, Bank wypłaci klientowi 100 zł rekompensaty.

Nowa oferta ma zachęcić klientów do sprawdzania, na jakich warunkach mogą otrzymać kredyt gotówkowy w Meritum Banku.

Stawiamy na szybkość działania. Wierzymy, że skoro sprawdzenie konkretnych warunków kredytu nic nie kosztuje, a dodatkowo klienci mają gwarancję, że zajmie to jedynie 5 minut, chętniej skorzystają z takiej możliwości – mówi Jakub Kwiatkowski, kierownik ds. kredytów detalicznych Meritum Banku.

Klient zainteresowany kredytem powinien udać się do najbliższej placówki z logo Meritum, gdzie doradca spisze wniosek kredytowy i wyśle go elektronicznie do centrali. Bank zapewnia, że od tego momentu na podjęcie wstępnej decyzji kredytowej potrzebuje maksymalnie 5 minut. Jeśli będzie ona pozytywna, ale zostanie podjęta w dłuższym czasie, na przykład w szóstej minucie, klient otrzyma 100 zł rekompensaty za oczekiwanie.

W Meritum można starać się o kredyt gotówkowy od 1 tysiąca do 200 tysięcy zł. W zależności od potrzeb i wysokości rat, jakie chce miesięcznie spłacać klient, bank może rozłożyć kredyt na maksymalnie 120 miesięcy.

Promocja pod nazwą „Gwarancja szybkiej decyzji kredytowej” dotyczy również kredytów konsolidacyjnych i obowiązuje od 15 kwietnia do 28 czerwca 2013 r. Mogą z niej skorzystać klienci wnioskujący o kredyt w placówkach Meritum Banku.

Źródło: Meritum Bank