Specjalna oferta kredytu hipotecznego z okacji jubileuszu Eurobanku

0
1109

W tym roku okrągły jubileusz obchodzą zarówno eurobank (10-lecie), jak i Murator (30-lecie). Z tej okazji będzie można skorzystać ze specjalnej oferty kredytu hipotecznego w oddziałach eurobanku i u Doradców Murator FINANSE, wystarczy zgłosić się z oryginalnym kuponem zamieszczonym w miesięczniku Murator.

Kredyt z obniżoną marżą

Na podstawie kuponu marża kredytu może zostać obniżona o 0,3 punktu procentowego do poziomu nie niższego niż minimalna marża tj. 1,29%.

Cieszymy się, że udało nam się przygotować wspólnie promocję jubileuszową. Dzięki temu Czytelnicy Muratora będą mogli skorzystać z atrakcyjnej oferty produktowej na zakup mieszkania lub budowę domu jak również przeznaczyć środki na remont nieruchomości – mówi Krystian Kulczycki, wiceprezes eurobanku, odpowiedzialny za pion sprzedaży.

Wystarczy wypełnić jeden z 5 kuponów, które od lutego do czerwca będą publikowane na łamach miesięcznika Murator oraz założyć w eurobanku konto w pakiecie Online lub Prestige (dla osób nieposiadających konta w eurobanku) wraz z przelewem wynagrodzenia, by móc wnioskować o kredyt z obniżoną marżą w jednej z placówek eurobanku lub Murator FINANSE.

Wnioski można składać od 16 stycznia do 31 grudnia 2013 roku wraz z aktualnym kuponem (każdy kupon posiada datę ważności).

Kredyt jubileuszowy może zostać udzielony wyłącznie na cele mieszkaniowe takie jak: budowa domu, zakup mieszkania, domu, działki budowlanej czy też remont lub wykończenie nieruchomości.

Źródło: Euro Bank