Wirtualny bank Alior Sync udostępnia strefę zakupów

0
963

Alior Sync udostępnia strefę zakupów „Zrób Dobry Deal”, w której klienci mogą kupić wybrane produkty w promocyjnych cenach i w limitowanej ofercie kredytowej „10 rat 0%”. Aktualnie w ofercie znajdują się produkty firmy Samsung, m.in. nowość na rynku notebook z Serii 9, bony na wakacje z biurem podróży Neckermann oraz profesjonalne przyrządy do ćwiczeń fizycznych.

 

Wirtualny bank Alior Sync oferuje klientom nie tylko najlepsze konto osobiste na rynku według portalu Comperia.pl, czy najwyżej oprocentowaną lokatę według „Rzeczpospolitej”, ale również dostęp do usług wykraczających poza bankowość. „Zrób Dobry Deal” to strefa zakupów przeznaczona dla klientów, którzy poszukują okazji cenowych, a dodatkowo chcą skorzystać z taniego kredytowania.

Obecnie w strefie „Zrób Dobry Deal” można kupić najnowszy notebook Samsung Serii 9. Jest on dostępny w promocyjnej cenie 5597 zł (6% zniżki), bez dodatkowych kosztów wysyłki, w kredycie „10 rat 0%”. Ponadto w ofercie znajdują się smartfony GALAXY SIII, laptopy serii 7 Slate PC firmy Samsung, vouchery z 5% zniżką na wakacyjne wyjazdy z biurem podróży Neckermann oraz profesjonalne przyrządy do ćwiczeń fizycznych. Prawdziwym hitem wśród klientów Alior Sync okazał telefon Samsung Galaxy SIII. W ciągu jednego dnia zamówiono 49 sztuk tego modelu.

Dostępne produkty są limitowane ilościowo i czasowo, dlatego skorzystać z nich mogą klienci, którzy jako pierwsi zdecydują się na zakup. Dla wygody klientów Alior Sync przygotował specjalną aplikację mobilną „Zrób Dobry Deal” (dostępną w Google play i App store), która umożliwia złożenie zamówienia przez telefon.

Źródło: Alior Sync