Kredyt Własny Kąt dostępny podczas Dni Otwartych PKO Banku Polskiego

0
1119

Marża na poziomie od 1,25 proc., zerowa prowizja oraz brak opłat za oszacowanie wartości nieruchomości. To warunki kredytu WŁASNY KĄT hipoteczny, z których mogą skorzystać klienci PKO Banku Polskiego podczas organizowanych przez Bank Dni Otwartych kredytów hipotecznych.

Z promocyjnej oferty kredytowej mogą skorzystać klienci, którzy w dniach od 4 do 8 i od 11 do 15 lutego 2013 roku wypełnią deklarację udziału w Dniach Otwartych, złożą wniosek o udzielenie kredytu do 15 marca 2013 roku oraz podpiszą umowę kredytu w terminie do 30 dni od dnia podjęcia decyzji kredytowej.

W ramach Dni Otwartych PKO Banku Polskiego klienci mają możliwość uzyskania kredytu WŁASNY KĄT  hipoteczny z marżą od 1,25 proc. oraz zerową prowizją. Z promocyjnych warunków mogą skorzystać klienci, którzy posiadają w PKO Banku Polskim dowolny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy, kartę kredytową lub ubezpieczenie na życie oraz przystąpią do programu 4-letniego ubezpieczenia od utraty pracy i hospitalizacji.

Kredyt WŁASNY KĄT hipoteczny umożliwia sfinansowanie nawet do 100 proc. wartości nieruchomości, a okres kredytowania może wynieść maksymalnie 40 lat. Dodatkowo każdego roku klienci będą mogli skorzystać z „wakacji kredytowych”, czyli jednego miesiąca bez konieczności spłacania raty.

Stałym elementem organizowanych przez PKO Bank Polski Dni Otwartych kredytów hipotecznych, są bardzo atrakcyjne warunki cenowe oraz zniesienie opłaty za oszacowanie wartości nieruchomości dla kwot kredytu do 400 tys. złotych.

PKO Bank Polski ma najszerszą ofertę kredytów hipotecznych na rynku, udziela kredytów praktycznie na każdy cel mieszkaniowy. Bank jest liderem na rynku sprzedaży kredytów hipotecznych, udział rynkowy PKO Banku Polskiego w nowej sprzedaży kredytów mieszkaniowych w grudniu 2012 roku sięgał 28,3 proc.

Źródło: PKO Bank Polski