10 000 nagród do wygrania w loterii Sygma Bank

0
1416

11 maja rusza wielka loteria organizowana przez Sygma Bank dla partnerów handlowych. Loteria ma zachęcić partnerów banku do aktywnego promowania sprzedaży ratalnej. Do wygrania jest 10 000 nagród o łącznej wartości ponad jednego miliona złotych. Loteriada potrwa do 31 grudnia 2012 r.

Loteriada skierowana jest do partnerów handlowych Sygma Banku i wybranych sieci franczyzowych. Aby wziąć w niej udział wystarczy zaakceptować regulamin oraz  porządzić i uruchomić umowę kredytową. Nagrody zostaną losowo przypisane do co dziesiątej umowy uruchomionej w banku przez uczestników konkursu.

Do wygrania jest 10 000 nagród, w tym 10 samochodów Peugeot 208, 20 skuterów Zipp, 100 Playstation Sony, 20 voucherów wycieczkowych do biura podróży Itaka oraz 9850 sztuk kart przedpłaconych Sygma Banku.

„Dla banku Loteriada jest narzędziem promującym nasz produkt, czyli kredyt ratalny. Z kolei dla naszych partnerów handlowych Loteriada oznacza możliwość wygrania atrakcyjnych nagród niejako przy okazji sprzedaży i bez względu na potencjał kredytowy. Każdy uczestnik ma szansę na wygranie nagrody” – powiedział Artur Gaj, Zarządzający Marketingiem B2B w Sygma Banku.

Loteriadzie towarzyszyć będzie bezpośrednia akcja komunikacyjna skierowana do partnerów – kilkunastu tysięcy sklepów na terenie całej Polski – w postaci listu informacyjnego oraz wizyt przedstawicieli handlowych banku, jak również dystrybucji folderów informacyjnych.

Źródło: Sygma Bank